SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

..:: MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W TRÓJBOJU SIŁOWYM ::..

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Uchylajac rabka tajemnicy - napisze nieco szczegolowiej o nagrodach - a wiec beda to miedzy-innymi:

- odzywki TRECa na kwote kilkuset zlotych
- sprzet sportowy firmy RAW POWER (torby, bandaze na nadgarstki oraz kolana, pasy trojbojowe oraz koszulki z logo)
- ubiory sportowe
- obuwie firmy New Balance

Hojnosc sponsorow zawdzieczamy Mistrzyni StrongWoman - Anecie Florczyk ktora sama rowniez zasponsorowala olbrzyyymi puchar dla najsilnieszego ciagacza tych zawodow oraz kilka mniejszych dla pozostalych najlepszych uczestnikow zawodow ... Aaa - wspominalem o sprzecie Inzera taka nagroda tez bedzie od Anety

Cieszy nas to, ze Aneta bezinteresownie wlozyla spory wklad w wysoki poziom tej imprezy - starajac sie zarowno o sponsorow jak i sama dajac pokaz na tej imprezie. Milo, ze zaczyna sie dziac cos pozytywnego - pojawia sie nic sympatii pomiedzy reprezantami dyscypliny Strong a Trojsilaczami. Miejmy nadzieje, ze ta wzajemna obecnosc na zawodach przedstawicieli obydwu dyscyplin pozwoli "podgrzac" nieco stosunki miedzy nami Miejmy tez nadzieje, ze ta mila atmosfera jaka bedzie panowac na Slasku udzieli sie i reszcie ... bo w koncu laczy nas to samo - milosc do "zelastwa". Majac wiec wspolny punkt zaczepienia starajmy sie budowac miedzy nami jak najlepsze stosunki - a przede wszystkim - szanujmy sie nawzajem !

Oczywiscie impreza bylaby niczym bez zawodnikow ! przeciez o rywalizacje sportowa glownie tu chodzi ! wiec jeszcze raz goraco zachecam wszystkich do startu ! pokazmy StrongLudziom kto tak naprawde jest najsilniejszy miejmy nadzieje, ze nie zabraknie i naszych mistrzow !
...
Napisał(a)
Usunięty przez spice za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez spice za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Od tego momentu prosze o zamieszczanie jedynie wypowiedzi dotyczacych samej imprezy ...

... w innych tematach poki co i tak nie znajdziemy wspolnego zdania - wiec nie ma sensu ich tu roztrzasac niepotrzebnie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez spice za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Michaś

Zgłoszenia tzn ilość osób w poszcz kat wagowych ?

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
Tak byku miejwiecej bo wiesz musimy zaplanowac wszystko jakos a nie na chybil trafi jak przyjada to sobie to jakos podzielimy. bo w tej chwili mam juz sporo osob a nie uwzglednilem kumpli z legnicy :) np i wielu innych ktorzy mam nadzieje przyjada.

dzieki spice za tamto wykasowane bo mnie ponioslo tzw nerwy

P.S. JESZCZE RAZ PRZYPOMINAM WSZYSTKIM O OBOWIAZKU ZGLOSZENIA SIE NA ZAWODY W TERMINIE DO KONCA PAŹDZIERNIKA

ACHA I JEST NASTEPNY SPONSOR KTORY UFUNDUJE SLICZNE STATUETKI I PUCHARKI DOS POKAZNA KWOTE NA TO PRZEZNACZYL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
michaś jak tak brniesz w przepisy statutowe to przejrzyj je dokładnie ze okregowe zwiaki podlegaja pod Polski zwiazek

a to zawarłes w regulaminie:"- reprezentanci klubów i stowarzyszeń kultury fizycznej - członków PZKFiTS, mający na bieżąco opłacone składki członkowskie w PZKFiTS, posiadający kartę zawodniczą ważną na rok 2004.
książeczka zdrowia sportowca winna posiadać wpis "Oświadczam, że jest mi znany regulamin antydopingowy PZKFiTS."

Jak widzisz do nie zalznosci daleko -zawodnicy powinnni posidac oplacone skaldki członkowskie Sląskiego zwiazku, i znac regulamin Ślaskiego zwiaku odnoisnie badani antydopingowych.
niezalezny tyczy sie zupełnie czego innego drogi wielki trójboisto, znawco punktów statutowych okregowych zwiazków.

Tak wiec wiesz, ze dzwonia tylko o kościół zapytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
niunio nie jestem wielkim trojboista - narazie ( mam nadzieje ) a pewne informacje potwierdzaja sie z paru zrodel tzn o tym ze zwiazek jest niezalezny a podleg pod pzkfits. zreszta niunio o czym my mowimy nikt tu przeciez nie chce sie rozdzielac ani odlamywac. zrozum ze chodzi tylko o fajne zawody dobra zabawe i nagrody dla zawodnikow nic wiecej, ja z piotrem nie zarobimy na tym ani grosza a za pokaz ( podkreslam pokaz bo aneta nie startuje) nie zaplacilismy ani centa aneta nie chce za to nic wiec jak widzisz WSZYSTKO DLA ZAWODNIKOW i zrozum ze ja juz tez mam dosc tych najezdzan na siebie i moich znajomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_michaś_ mi nie chodzi o kase czy ty zarobisz i Poitr tez to Wasza sprawa i czy zaplacicie Anecie to tez nie mój temat, ale własnie stanie z boku i własnie mowienie, ze nie wiem o co chodzi, ze ja sie nie łapie w tych kto na kogo gada ze sie obrzucają blotem bo tak jest najłatwiej, ale ja to ocenaim jako znieczulice, co do zawodów to bravo tak trzymajcie jestem za propagowaniem tego sportu jak najbardziej tylko chodzi mi o uczestnictwo pewnych osób juz nie zwiaznych z trójbojem, a majcych trojboistow za nic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy będą mistrzostwa świata?

Następny temat

SIŁACZE W TVN

WHEY premium