SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...i liczyc sie musicie z tym.. ze sogi odbite zostana%-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale suchar zamiast spamowac to idz do silowni

lap soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
przy masuj i powino byc dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9214
evlis, piszesz ze poprzedni cykl CP+KA nie za bardzo wyszedl, wiec go przerwales. mozesz zarzucic pare szczegolow i wyjasnien, dlaczego nie wyszlo? pytam, bo sam taki zamierzam zrobic...

dzieki za odpowiedz, pozdr.

"Bez sensu. Tylko dwa razy się tam biłem"
R. Chlebicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
proponowałbym priorytetem plecki potraktować.
oprócz tego elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
Żle nie jest
Jest OK
>>SOG<<

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Dzieki za sogi i dobre slowa
A teraz do paru rzeczy sie ustosunkuje;
Mi sie nie podoba. Wąskie barki, to Cie dyskfalifikuje.
Zgadza sie, waski jestem w barach i tez mi sie to nie podoba, ale to bedzie juz bardzo ciezko zmienic, podciagam sie na drazku do klaty w najszerszym uchwycie od bardzo dawna. W czym jednak ma mnie to dyskfalifikowac to juz nie bardzo rozumiem Mam przestac cwiczyc i starac sie o rente inwalidzka czy jak? Cwicze tylko dla siebie...

evlis, piszesz ze poprzedni cykl CP+KA nie za bardzo wyszedl, wiec go przerwales. mozesz zarzucic pare szczegolow i wyjasnien, dlaczego nie wyszlo? pytam, bo sam taki zamierzam zrobic...

dzieki za odpowiedz, pozdr.


Ogolnie na sfd panuje bardzo dobra opinia o CP, jednak jak dla mnie to jest syf jakich malo i jestem z niego bardzo niezadowolony /po pierwszym cyklu na mono 0,5kg Weider'a bylem zadowolony/ teraz to bedzie moj 3 cykl na krecie.
No ale przechodzac do sedna sprawy, przy braniu CP na czczo uczucie w zoladku bardzo nieprzyjemne, mdlilo i na wymioty sie zbieralo, no ale powiedzmy, ze to to pikus jest i pominalbym to nawet gdyby nie inne rzeczy; samopoczucie na CP masakrycznie slabe, chec do treningow nijaka.. same treningi slabiutko w ogole nie odczuwalem dziala tego suplementu, ani sila do przodu nie szla.. ani zadnej pompy nie bylo no nic, tylko czlowiek*****owo sie czul, w lapie poszlo moze z 1cm ale sadze ze predzej bylo to zasluga KA, planowalem ten cykl pociagnac jakos dluzej i lepiej a skonczylo sie na puszce CP i 90g KA, wiec z planow wyszly nici i z cyklu zadowolony nie bylem.
Aa i jeszcze przeziebienie w miedzyczasie mnie zlapalo itd, wiec cykl o kant dupy. Mozliwe, ze to taka pora byla styczen/luty, niezbyt sprzyjajaca cyklowi.

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-03 16:33:42

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9214
dzieki za odpowiedz.
mam nadzieje ze to tylko Twoje osobiste odczucia, ktore nie sprawdzą się w moim przypadku. wlasnie zakupilem CP i KA i mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok. nie dowiem sie jak nie stestuje, ale cenne sa Twoje uwagi. dalbym soga, ale nie mam abona, wybacz

P.S. a swoją drogą, jesli CP Ci nie podchodzi, to Cie dyskwalifikuje

"Bez sensu. Tylko dwa razy się tam biłem"
R. Chlebicz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
No tak jak mowilem, na temat CP jest wiekszosc dobrych opinii, wiec sie nie stresuj, ale ja swoje odczucia opisalem szczerze, bo jestem dosc wymagajacy i tyle.

No i*****, zostalem zdyskfalikowany na amen, czas zostawic ciezary mlodszym i sprawniejszym z lepsza genetyka i podatnoscia na suple Aaaa.. i abona masz

Pozdro!

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-03 17:01:18

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9214
ooo kurde, mam abona... sorry, nie zauwazylem

w takim razie daje soga

staralem sie przysępić, ale mnie nakryles

"Bez sensu. Tylko dwa razy się tam biłem"
R. Chlebicz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś takiego znalazłem...

Następny temat

nowe fotki Glodzia :)

WHEY premium