SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...i co dalej :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Witam. Wlasnie skonczylem cykl kreatynowy. Dokladnie wygladal on tak:

TCM MC
Ethyl Ester HCL
Tauryna MC
Monster Mass
ZMA
MultiPack36
Omega3

Teraz czas na przerwe od kretki ok 2 miesiace. W marcu wezme jakis stack.
Bede dalej cwiczyl na mase z nowym treningiem ktory wlasnie ustalam w dziale Trening. Jak teraz z suplementacja? Narazie mysle tak:

Monster Mass
Omega3
MultiPack36
ZMA

Bialka nie biore bo jest go troche w MM a w diecie mam go wystarczajaco. Co moge ododac do tego. Moze HMB choc nie jestem przekonany co to tego suplementu. Co polecacie abym nie mial spadkow po cyklu i dalej powiekszal swoja mase?

Zmieniony przez - jankisz w dniu 2005-12-28 14:22:03

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie ma problema...
jutro postaram się to przeanalizować dokładniej/zerknąłem na to co robiłeś na klatkę i zaproponuje małe roszady w ilości serii i niektórych powtórzeń, sztangę także zastąpimy w jakimś ćwiczeniu sztangielkami jeszcze, pozmieniamy troszkę szerokość uchwytów i powinno być oki.
także pozdrawiam i dobranoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
jak bedziesz trzymal diete dalej i cwiczyl to nie bedzie spadkow...

jakie efekty po cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 486 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29067
Podstawa to dietka . Jeśli nie chcesz spasc z wagi i jeszcze nabierac mase to postaraj sie poprostu o odpowiednią dietke z nadwyzką kaloryczną.

Odzywki typu Monster Mass powiniens dobierac dopiero gdy ułożysz sobie dietke i wiesz czego ci w niej brakuje, i takim Monster Mass'em uzupelniasz to czego ci w niej brakuje...

Porady dotyczace suplementacji, treningu, diety - gg 1881820
Pozdro RWLK'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Trzymaj diete spadków nie będzie wogóle
Zadbaj o odpowiednią regeneracje.
Po ciężkich treningach na cyklu zrób sobie tydzień regeneracji.

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 486 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 29067
Troche takie masło maslane napisałem, ale wiadomo o co chodzi

Porady dotyczace suplementacji, treningu, diety - gg 1881820
Pozdro RWLK'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Dzieki. Wszystko co piszecie jest oczywiste. MM pije dlatego bo jestem szczuply. Jem duzo i na wiecej nie mam ochoty i poprostu uzupelniam to MM. Krotko piszac nie mam najlepszeo apetytu do godz 12. A MM czy Prolongatum zawsze wejdzie i mnie np nie zamula. Takze bede bral to co juz napisalem:

Monster Mass
Omega3
MultiPack36
ZMA

i zastanawiam sie czy dokupic:

R-Types
BCAA MC
i moze taurynke sobie wrzucac przed treningiem?

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Tauryne możesz dodać reszta zbędna

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Jankisz, nie wiem jak cykl ale domyślam się, że dobrze bo nic nie piszesz, domyślam się także że miałeś wszystkiego wystarczające ilości, proponuję już nic właściwie nie dodawać do tego zestawu ale jak jesteś szczupły dodać jeszcze odrobinę MM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
Wszystko ladnie Apok. Dzieki za odpowiedzi chlopaki.

PS: pogoncie kumpli z dzialu Trening bo przez caly dzien zero pomocy a czas goni :) Ja tam sie malo w tamtym dziale udzielalem takze nie mam sily przebicia. Bo bede musial Was poprosic o porade co do treningu :)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jak nie ułożą ci tego planu to napisz co i jak albo wklej link a w miarę możliwości czasowych postaram się coś wymyśleć/dobrze by było jak najwięcej info/...
jak się uda to może jutro...
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5406
https://www.sfd.pl/temat239763/

Wydaje mi sie ze napisaem wystarczajaco info. Juz mi apok nie raz w zyciu pomogles :) Czy to w suplementacji czy w ukladaniu treningu :) SOG z wiadomych wzgledow nie wejdzie :) Pozdrawiam i dzieki !!!

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały Cykl - zobacz

Następny temat

Pomozcie bo sam juz nie wiem:(

WHEY premium