SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 974
A wiec tak:) Jestem obecnie w posiadaniu storma 378g shocka 462g i połowę puszki 550g NitroBolonu II. Zatem tutaj wyłania się moje pytanie, jak to dawkować?:)
Dzieki:)

..::Dumę w sercu masz bo chcesz walczyć i wygrywać::..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
https://www.sfd.pl/3_cykl_na_mono...-t505478-s3.html

nie ma potrzeby zakladac nowego tematu ktos zobaczy to odpisze.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
teraz to za***ales stary wcale te 100000000000 tematow jest zbedne o stormie shocku i nitrobolonie poszukaj a znajdziesz a zreszta na opakowaniu jest napisane slepy czy cos???

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 974
DIler1991 jak nie masz niczego mądrego do powiedzenia to mord...
Jest potrzeba założenia nowego tematu bo widzę jakie jest zainteresowanie starymi tematami...

..::Dumę w sercu masz bo chcesz walczyć i wygrywać::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
ankieta dzialu.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
Juz powiedzialem wszystko madrego wyszukiwarki nie ma

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3569
Z Jedenej strony popieram zdanie Diler1991 z drugiej nie.. na pewno bys znalazl jak się dawkuje te wszystkie suple a z drugiej strony bardzo mnie wkur*** jak wszyscy wyskakuja z: wyszukiwarka, google. Od tego wkoncu jest forum, storma bralem z rana i po treningu i ładnie leciało. pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2089
no wsumie tez masz racje ale wiadomo kto szuka ten znajdzie lepiej poszukac niz zakladac takie same tematy bo wiadomo ze storma 2 razy dzienie a shock przed treningiem

Jaka jest ulubiona bajka dresów?
Brzydkie karczątko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 974
DIler1991 Sory że się uniosłem.
Ja na tych małych puchach chciałem zrobić cykl i stroma z shockiem dawkować tak:
DT: rano porcja storma, przed treningiem shock
DNT: rano porcja storma
Tylko raz dziennie pił bym storma żeby starczyło na cykl, a chodziło mi o to żeby dorzucić do tego wszystkiego Nitro II bo mam jeszcze większą połowę małej puchy i szkoda żeby się zmarnowało. Także nie wiem, może to nitro brać przed lub po treningu?

..::Dumę w sercu masz bo chcesz walczyć i wygrywać::..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hydrolizat, isolat.kazeina,glutamina,animokwasy

Następny temat

Kreatyna & Carbo - Dawkowanie ?

WHEY premium