SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

...::: ramiona :::...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
witam!

mam pytanie odnośnie ramion...
jakie ćwiczenia polecacie na wyszczuplenie i ładne wyrzeźbienie ramion w warunkach domowych z ciężarkami...?
chodzi mi o dokładne ćwiczenia + serie + dni.
Jestem szczupła, niestety moje ramiona nie wyglądają za dobrze, poza tym mam je słabe:/
bardzo proszę o odpowiedź, zależy mi na tym bardzo...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
foto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
niestety brak. moje ramiona są po prostu bez jakiegokolwiek kształtu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z tej informacji ktora nam podalas moge tylko wklic cwiczenia kazde jest przydatne
http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 233
o.k dziękuje :) a może wiecie do kogo się zgłosić, albo gdzie napisać post, aby ktoś pomógł mi ułożyć plan ćwiczeń...? wiem, że przez internet, nie mając zdjęcia ciężko pomóc, ale nie wiem co robić... zależy mi na tych ramionach. przeglądam tylko filmiki na youtube, i ćwiczę według tych. Problem polega na tym, że nie wiem jakie dokładnie mam ćwiczyć, ile powtórzeń, ile serii i jak często...? Ćwiczę codziennie, czasem rano i wieczorem, ale pojęcia nie mam czy właśnie te ćwiczenia pomogą mi wyszczuplić i wyrzeźbić ramiona, czy też prze nie staną się jeszcze bardziej masywne :( a może macie linki do filmików (sprawdzonych) które są warte polecenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zrob sobie zdjecie wypelnij ankiete z reguaminu i wstaw o co ci chodzi
plan na barki na twoim poziomie zaewne jest strzelaniem z armaty do muchy, wszytsko po kolei skoro ramona masz slabe inne czesci ciala tez nie sa iedalne warto popracowac nad wszytskim a ramion ana pewno urosna, 12tyg i bedzie cacy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium