SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SUPERSIŁA & SUPERMASA ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog za mistrzostwo dla samego mistrza...

nieznajomy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aaa, no i z czystym sumieniem mogę się przyznać że to dzięki Mnie i mi podobnym został napisany ten post...
Lecz dzięki autorowi tego postu nie zobaczycie Mnie już za prędko w dziale Doping
, nie oznacza to że robie strzałe Z SFD, lecz że zmieniam dział na Trening, Odżywianie i Suplementacja
i tego samego życze wszystkim młodym i nie tylko napaleńcom co chcą urosnąć w dwa dni!!!
THX bardzo Venom.
Oby więcej takich gości na SDF...


nieznajomy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Priorytet włączony
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 226 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1905
Jestem nowy w tym temacie,mozna rzec zielony(kompletnie).Studiujac lekture Twego artykulu nietrudno dojsc do wniosku,ze kulturystyka jest Ci znana w szerokim aspekcie,za co nalezy Ci sie szacunek.Niemniej wazeliniarstwo co niektorych czytajacych(i odpowiadajacych)jest conajmniej zenujace.Musisz nieco uwazac by ktorys z "panow"nie zechcial....(heh)
Pozdrawiam.

mars
1

mars

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182


https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47979






juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

Zmieniony przez - X-VENOM-X w dniu 2002-10-31 12:14:28

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 863
Brawo, brawo i jeszcz raz brawo. Po pierwsze uswiadomiles paru malolatom jak to jest na prawde i ze trening (+doping) wymaga wielu wyzeczen, silnej woli i trningu,treningu i jeszcze raz treningu.
PS. Po drugie uswiadamiasz, ze nie kazdy kto uzywa dopingu, wyglada i zachowuje sie jak Ci ktorzy najbardziej rzucaja sie w oczy ( czyli Ci najwieksi w swojej podstawowce)
Wielki SOG!!!

H - R - T - B - R - K - R

-=H - R - T - B - R - K - R=-
-=the vibe is in the house=-
-=the house is in the vibe=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182
kurde... w poprzednim poscie zly link podalem...

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=48188

nio...



juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
odświezam




Moim marzeniem jest zrobić sobie taki cykl jaki u lucka jest codziennością. Cytuje "Białko - zawsze dwa rodzaje serwatki i ze dwa nieserwatkowe, aminokwasy całodzienne, BCAA, glutamina, witaminki NOW, Q10, Lecytyna, HMB, Kolagen, L-karnityna, HCA, Chitosan - to taki standardowy zestawik do tego 2-3 razy w roku kreatyna, dwa razy w roku cykle zwiększonych ilości HMB, i prohormony na zimę, plus po nich cykl ZMA,TT,ALC, i co jakiś czas termogeniki"

Zmieniony przez - brutus w dniu 2002-11-03 17:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Nie musisz, ustawiłem priorytet
Ciekaw jestem, kto z kolei ten priorytet zdjął...


Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Mnie tam nie interesuje temat sterydow , wiem mniej wiecej co jest ale to tylko z wlasnej ciekawosci. Bardzo rzadko zagladam tutaj ,ale mysle ze ten artykul zasluguje na soga jak malo ktory .

Ja znam kilka osob w moim wieku po jednym , dwoch cyklach i to nie byle jakich . Fakt ze nie sa to najmadrzejsi ludzie pod sloncem ale mysle ze jakby znali wszystkie knsekwencje jakie za tym ida i chociarz troche orientowali sie co ma sie robic zeby rosnac (jeden ze mna na silownie chodzi i juz jedzie na drugim cyklu a ja go po 4 miesiacach przescignolem na samym bialeczku ) nie chca mi wierzyc ze nic nie biore .
Leca teksty w stylu "nic nie bralem" kazdy tak mowi . A mi pozostaje sie tylko z nich smiac.

"Na luzie czlowieku problemow tu nie ma ...."

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sex....a koks....

Następny temat

Co wziaść?

WHEY premium