SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SUPERSIŁA & SUPERMASA ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 98758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suhaj losiaczek!uzupelnij profil !a co do twojego tematu to niemogłes wybrac innego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
nuż - a co ma do tego profil nie rozumiem

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6400
Czytałem te artykuły wielokrotnie, aż teraz w końcu napiszę D Z I Ę K I !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 933 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14182


Dzieki za gwiazdkowy prezent Maniac! Wreszcie mam chwile zeby sobie ta fotke wrzucic do profilu

Gdy zaczynasz coś robić - zrób to dobrze od początku do końca albo w ogóle się za to nie zabieraj!

...mafia.suple.hardcor.pl...

*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM
*****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze przed chwila ( przed przeczytaniem ) myslalem ze znam sie na kulturystyce wystarczajaco jak sie okazuje nic z tego, jeszcze dluga droga przede mna nim zabiore sie za koksowanie. Ten tekst duzo mi uswiadomil

Byc zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyc i spocząć na laurach to klęska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11028
calkiem niezle .....chociaz przy tych osiagach musiales sie juz o sobie wszystkiego dowiedziec mistrzu...........i doszedles do ostatnich rubiezy..pozdrawiam......

..sila i rownosc..

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6474
Arcy mistrzu jak brać metanabol z testosteronem prolangatum czy z omnadarenem ? Czodzi także o efekty uboczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Niewiem jak brać metanabol z testosteronem prolangatum czy z omnadarenem,ale efekty uboczne to tak do 150mg dziennie

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11028
...maniac...moze sie lepiej nie dowiaduj......pozdrawiam

..sila i rownosc..

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16632
Tez przeczytałem jest bardzo ok

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sex....a koks....

Następny temat

Co wziaść?

WHEY premium