SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** LIGHT WEIGHT BABY - FILMIKI Z TRENINGÓW,ZAWODÓW ITD. ***

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Co do klapek już nie raz temat wałkowałem: nie taki diabeł straszny jak go malują.

Co do hack-maszyny: też tak czuję, pomimo to wyczuwam znaczne napięcie czwórek.

Przysiady: nie wygląda to tragicznie, bo przypuszczam, że po prostu rozciągnąłem bardziej nogi, ścięgna w obrębie bioder. To raczej przez to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jak robisz hack przysiady to siadaj gleboko, ale nie prostuj do konca u gory, bedzie ok . Siadyida coraz lepiej. Za klapk bede Cie meczyl ja nie wyobrazam sobie siadania nawet marne 100 kg w niezawiazanych butach, co dopiero klapkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
połamie się to zrozumie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nie tak prędko zrozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strong - spytaj wrozki kiedy pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
filmik z mojego startu na Mistrzostwach Świata Juniorów w Szczyrku, gdzie zdobyłem brązowy medal





Zmieniony przez - Jarot09 w dniu 2012-09-09 19:16:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
gratulacje, w tak młodym wieku takie stosy - MŚ w zasięgu reki dla ciebie :) . Powodzenia w kolejnych startach będę trzymał kciuki ;)

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
zgadzam się z kultem co do hack maszyny, zdecydowanie lepiej zmniejszyć obciążenie i robić prawidłową techniką, ja nie widziałem u mnie nikogo kto robiłby takie półsiady bo trener zaraz j**y robi jak widzi że ktoś coś nie tak robi, można sobie co jakiś czas na wzmocnienie czwórek coś takiego zrobić, ale nie nazywajmy tego hack przysiadem , osobiście zawsze dupa do blachy, co do klapek to faktycznie mało bezpiecznie, ale ... jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz ;) , co do przysiadów to jak masz opcję to zapewnij sobię asystę trenera lub kogoś kumatego kto wie jak asystować przy przysiadach-będziesz się sam pewniej czuł i nie będziesz się musiał zastanawiać czy wstaniesz czy trzeba będzie j**nąć sztangę do tyłu przy ostatnich powtórzeniach, ewentualnie przysiady ze sztangą z przodu czasem warto porobić. Ogólnie to się rozpisałem za dużo, weźmiesz sobie nasze uwagi do serca i coś pozmieniasz, albo będziesz sobie robił po swojemu w każdym razie powodzenia w dalszych treningach .

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
w.w. to był post do strongzonk :)

--== I`m Motherf***er ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shro.

Następny temat

Pitt juz tu nie straszy %-)

WHEY premium