SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** KONKURS 1 - TUTAJ SKLADAMY SWOJE PRACE ***

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11942

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794






A tu fotograf w całej okazałości.




Trzynastki shaaaalejom!11!




...koniec

------------------------

Cóż, nie będę już zanudzał, ewentualne słowo końcowe. Trening był trochę zmodernizowany pod specjalną sesję zdjęciową. Więc, nie myśleć sobie że w ciągu 90 minut zajeżdżam wszystkie partie wszystkimi możliwymi ćwiczeniami. Wracam po ‘wakacyjnej pracy’ na siłownie, więc była to tkz. ogólnorozwojówka. Tak czy siak mam nadzieję że się wam poooodobało. Pozd.

------------------------

Noo, i jeszcze takie coś ->

...
Napisał(a)
Usunięty przez Domis za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1066

Nindżja nie morze bydź mientki .... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Wrzuc jeszcze raz i popraw foty bo nie widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Cześć !!! Mam 19lat w tym roku pisałem maturę a za miesiąc czeka mnie studiowanie i wszystko co miłe i nie miłe z tym związane. Ćwiczę na siłowni od ponad 3lat, traktuje ten sport jak wielką pasję ale tylko i wyłącznie na poziomie amatorskim. Czasami jest lepiej czasami gorzej zresztą jak u każdego. Na moim treningu standardowo pojawiają się chłopcy aby podpatrzeć coś ode mnie na treningu. Serdecznie zapraszam wszystkich do oglądnięcia mojej foto relacji z najzwyklejszego w świecie treningu.


Wejście na siłownie, przywitanie się ze wszystkimi obecnymi...…

***** Siedzę w domu rozpiera mnie moc, nie jest ważne czy to dzień czy noc, czuję że energia każe mi wstać iść na siłownie i czadu dać. Stoję przy wejściu a wiara w szoku, w ogóle pakuję już prawie pół roku, ale nie ma gościa o takich rozmiarach który miałby więcej w łapie i barach. *****





Zakładanie ciężaru...…





Maksymalna koncentracja, skupienie jak największej siły…

***** 200kg oczywiście polewka ale może być to dopiero rozgrzewka. Efekty !!! genetycznego daru, nie długo zabraknie dla mnie ciężaru. *****











Zmieniony przez - MASA16 w dniu 2007-09-03 15:40:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Czas na zabawę...…

***** Łapię za sztangę podnoszę do góry, czuję, że mógłbym rozwalać mury. *****






Napinka...…

***** Mam mięśnie jestem kulturystą, kulturystą ale to nie wszystko, mam siłę wielkiego parafera, dzisiaj lepiej ze mną nie zadzierać *****





Biceps bardzo ważny…

***** Niektórzy w ogóle mnie nie rozumieją cały czas się tylko ze mnie śmieją, czekajcie chwilę zbledną wam twarze, jeszcze miesiąc ja wam ****a pokażę. *****






***** Czuję że w żyłach kreatyna mi pulsuje, bo tak się właśnie dzisiaj pakuje *****








Zmieniony przez - MASA16 w dniu 2007-09-03 15:47:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Wielka klata musi być...…

***** Pojadę na zawody chociaż może jestem za młody, takie czasy i jak tak sądzę, ten ma mięśnie kto ma pieniądze. *****










Plecy wielkie kark szeroki rozrastam się na boki...…






Troszkę trzeba rozruszać atlas żeby rdzą nie osiadł...…








Zmieniony przez - MASA16 w dniu 2007-09-03 15:55:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437




Tę siłownie reprezentuje...…


To już wszystko mam nadzieje że foto relacja się wam spodobała.
Pozdrowienia dla wszystkich a w szczególności dla microbiusza za pstrykanie fotek.




Zmieniony przez - MASA16 w dniu 2007-09-03 15:57:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1066
OTO MOJA FOTO RELACJA Z TRENINGU DOMOWEGO Z SERII
,, chcieć to móc,,
KLATA



,,pompki,, na ,,poręczach,, przy pomocy parapetu i stołu



,,pompki na podwyższeniu,, przy pomocy łóżek- super rozciąga klatę
BICEPS



Uginanie ramion z hantelką
TRICEPS



Wyciskanie francuskie przy pomocy hantelki &amp
PLECY



Podciąganie na drążku
O i jeszcze się troszkę porozciągam na koniec &amp



***************************************************************************
NO I TO BY BYłO NA TYLE
Taki trening w domu jest dobrą alternatywą dla osób które muszą dojeżdżać na profesjonalną siłownię. A wystarczy odrobina chęci i można trochę popakować w domu. Dzięki za oglądnięcie.

Nindżja nie morze bydź mientki .... :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408

























A te foto story to taki dodatek żeby nie było że jestem fanatykiem nóg i pleców każda partia zasługuje na to by jej poświęcić odpowiednio dużo uwagi







Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-09-03 21:16:23
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

*** KONKURS 1 - Najlepsze foto-story z treningu - Wynik: str.9 ***

Następny temat

Zdjecia:Puchar Polski Strong Man 12.08.2007

WHEY premium