SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Z Nami nie ma srania po gałęziach . Doping spam sfd.pl ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123245

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
juz sie zdecydowalem na marke i model teraz tylko czekam na dobra okazje(kawasaki zx-6r czyli kawa 636)caly tamten weekend jezdzilem na suzuki gsxr600rr,wrzucilbym zdjecia ale mi sie niechce przerzucac z aparatu na kompa
strasznie przedramiona bola po jezdzie takim motorkiem,normalnie szok

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
no wlasnie tez probowalem jakims suziki wczoraj jakis model r 2006 czy cos takiego i troche odkrecilem manete i choy prawie do gory ***any polecial potezna moc

a za***icho sie jezdzilo na choppie suzuki intruder 1400 , choloernie sie podoba ryk silnika

za 14 + wlozenie z 6 i mozna sie bawic

zara fote moge wrzucic tylko znajde

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
niezla ta kawka, jarus przejedz sie crossem po torze to dopiero przedramiona poczujesz


siemka fogle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
za duze foty , nie wrzuce ehh a tu u rodziny nie wiem czym mozna w windowskie zmienic obraz

ale suzuki intruder 1400 to poezja motocykl

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
No motor umie podniecic ,ja jezdziłem tylko na romecie aż pare lat temu koles dał sie bujnąc taką kawasaki starą cieżka w **** ważyła wiecej ode mnie z dwa razy .I **** bujałem sie po polnych drogach 60na godzine co już było kozactwem az mnie kiedyś podbiło na pniu od drzewa i motor upadł na mnie Dziękowałem bogu tylkjo ze nie upadł na mnie tą stroną gdzie była rura wydechowa bo ****a wesoło z poparzeniem by nie było Ale kolega teraz coś kupuje i mam nadzieje że poświruje troche .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
coacho wrzuć na imageshack tam samo zmienia rozdziałke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
siema-no racja na crossa to trzeba miec wogule zayebista kondycje ,ze mna trenuje dwoch chlopakow,chca na motorach przez kanade alaska rosje mongoli itd do PL pojechac w sierpniu,

mysle ze mnie przedramiona bolaly bo w takiej pozycji nigdy niejezdzilem-caly ciezar swojego ciala opieram na przedramionach,podobno po jakims czasie mozna sie przyzwyczaic

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
,.

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
intruder

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
a takie cacko wylapalem na moto gieldzie we wrocku intruder 1800 majstersztyk !!

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol

Następny temat

Omnadren czy Sustanon

WHEY premium