SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Z Nami nie ma srania po gałęziach . Doping spam sfd.pl ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123164

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
timo, ty to jestes tak wielki, ze od patrzenia na ampy bys urosl, dobra masz genetyke na maksa.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
uwierz ze mam gena z dupy po prostu trzymam caly czas mocno masowa diete i za***iscie sie przykladam do treningow, mi nie trzeba duzo koksu aby urosnac bo to ma mi dac tylko taka mozliwosc a dwie ampy omy na tydzien i 15mg mety ed daje mi taka mozliwosc i nie kombinuje z innymi srodkami bo dla oragnizmu i tak do jest duza ilosc koksidla a ja jestem zwolennikiem lajtowych cykli, jak widze jakie kuracje np zrobil fod to mnie by chyba wy***alo na satletio

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
po koksie kiedyś kumpel wyrwał trzepak

ja bym nie powiedział ze słabsze od białego, probowalem jednego i drugiego i białe to pikuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
siemano kolegi


ale jest zayebiscie


swietny wieczor, extra noc do tego teraz zayebista pogoda


zyc nie umierac

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
to mailes speeda zamiast koki tyle powiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koks za***ista sprawa
siema byki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
powiedz mi czemu gwiazdy niuchaja koke? bo nie widac . a co to znaczy?po amfie odrazu widac ze chlop nacpany jak prosie.koks dziala za***iscie ale w **** lajtowo w porownaniuz dobrym speedem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
zdrowo musial przy***ac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Chuck to znana postać niewolnika tego osprzętu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol

Następny temat

Omnadren czy Sustanon

WHEY premium