SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Z Nami nie ma srania po gałęziach . Doping spam sfd.pl ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123288

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8121
no ta.. trzeba oszczedzac..wkoncu takie czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
panowie chyba flu mi przeszło bo mam apetyt pierwszy raz od niedzieli czy poniedziałku ide jeść bo nie zasnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
bije e2d od 4 miesiecy , nie mam juz sily chodzic po nowa pompke za kazdym razem

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co tak Micz walisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
wszystko z inj idzie enan i bold, bylo npp po drodze, oraz byl antek , meta, antek tren pojdzie niedlugo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8121
ale mam nadzieje ze chociaz przecierasz ja jakas szmatka namoczona woda i kladziesz na kaloryfer zeby wyschla do nastepnego strzalu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To trochę idziesz już z tym cyklem.
Jakie efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
ale mam nadzieje ze chociaz przecierasz ja jakas szmatka namoczona woda i kladziesz na kaloryfer zeby wyschla do nastepnego strzalu?

i tak by zrobił tylko idiota który pragnie dostać zakażenia a następnie ******lnąć pod krzyżem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Kwiatula fotki widziales, teraz to jest jakies 8kg do przodu, zrobie sobbie krotki off bo juz nie kopie, i dalej eja
tzn te 9kg to od poczatku cyklu przyszlo

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2008-05-01 23:08:19

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8121
slyszeliscie o Aplodanie muscle techa? o to co napisal Muscletech na temat swojego produktu




Testy kliniczne udowodniły, że Aplodan™ pozwala na uruchomienie do 83% większej ilości włókien mięśniowych, co pozwala wyrwać się z zastoju i pobić swoje rekordy. Nawet Jay Cutler, triumfator zawodów Mr. Olympia 2006, zarzeka się, że to potęga zawarta w Aplodan™pomogła mu sięgnąć po to najwyższe trofeum w kulturystycznym świecie. Będąc częścią mojego programu suplementacji, Aplodan™pomógł mi dobudować kilogramy twardych jak skała mięśni i zdecydowanie miał swój udział w moim triumfie na Mr. Olympia 2006. Nie tylko zwyciężyłem w tych zawodach, ale też uczyniłem to będąc w życiowej formie, co też jest zasługą Aplodan™ . Jeśli taka gwiazda jak Jay Cutler może zwiększyć masę mięśniową dzięki Aplodan™ , to pomyśl jakie korzyści przyniesie on Tobie.


ja ******le farmazony ***ane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol

Następny temat

Omnadren czy Sustanon

WHEY premium