SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Z Nami nie ma srania po gałęziach . Doping spam sfd.pl ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123149

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
czytalem o tym, no ja pie*dole, po prostu leb peka od tej akcji. nie moge sobie tego wyobrazic, nie ma takiego cierpienia, ktore nalezaloby temu typowi zadac. nie umiem sobie wyobrazic stanu psychicznego tej kobiety.

szczerze mowiac, to caly czas mam nadizeje, ze to sie okaze jakas prowokacja na wielka skale, zeby zwrocic uwage na molestowanie dzieci. jesli nie - to po prostu to przekracza moje mozliwosci pojmowania.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
no jesli to prwada to o ****a.niewyobrazam sobie kary dla takiego typa ucianie palcow wszystko po kolei to **** bo by sie ***any wykrwawil i zdechl i potem juz by nie czul nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481
ciekawe czy fajna dupa?

jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ale to byloby za malo, za krotko, za maly szok dla jego psychiki, za male cierpienie dla ciala. naprawde nie wiem jak trzeba by tego typa skrzywdzic, zeby poczul choc odrobine tego, co robil swojej corce.

zreszta powiem szczerze - wg mnie kazdy gwalt na kobiecie powinien byc niesamowicie wysoko karany, bo to ja niszczy psychicznie. kastracja powinna byc bezwzlednie wykonywana na sprawcach gwaltow. albo moze po prostu head jumping, nie wiem.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2008-04-28 23:41:33

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
jak chudzina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
chudzina 100 propa e2d pocisne to zaledwie 350 tygodniowo zrobie jako taka forme i pizne 750 testa i 600 bolda i zrobie zyciowke i pozniej off jakis proviron hcg i tak w kolko macieja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2805 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41481


http://www.fetchfido.co.uk/games/reaction/reaction_test.htm




jestem chory na glowe
i nic za to nie moge
ze diabel jest w mojej glowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
a co do tego typa to w***albym go do klatki z wezami
za kazdym razem jak zostanie ugryziony to podawac mu odtrutke i tak w kolko
aa no i jakies psy zeby go gryzly

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-04-28 23:55:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie wierze w robienie zyciowki

teraz jestem w najlepszej formie, w jakiej kiedykolwiek bylem. i co? - i pstro. dalej jestem w d*pie zyciowka jest tu i teraz i zawsze jest jej za malo

ale mi sie filozofia wlaczyla

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol

Następny temat

Omnadren czy Sustanon

WHEY premium