SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Z Nami nie ma srania po gałęziach . Doping spam sfd.pl ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123251

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gymy ile cyklów za tobą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ten farmak dzialal, ja mialem fejka na 100% - robil, ale bolal strasznie. a kupujac farmaka miala byc apteka, bezbolesna w miare. w innym wypadku mozna byl nabyc jakiegos undera.

tak samo jest z iranem pewnie - w jego cenie kupisz underowego enana, tylko tutaj masz opakowane w ampy, a tam mialbys w fiolki. substancja pewnie dziala, bo enan jest taniutki w produkcji, ale nie chodzi o skutecznosc - chodzi o jakosc

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
2 za, jestem w trrakcie 3.
nie bardzo chce z niego schodzić tylko gh by sie przydało żeby wykorzystać potencjał saa bo po 5 miechach bez gh to imo marnuje sie sok już

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
miałem w starym telefonie nalepke z tego farmaka ale sprzedałem i poszło sie ***ać bym zobaczył co to było, ale w każdym bądź razie szoty nie bolały nic a nic

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
zle mowisz gymi. to samo mowil jordan.

ja wlasnie zaczalem strugac 5 miesiac i teraz moc sie pojawia. kwestia tylko tego, ze nie caly czas jest moc, bo organizm nie wiadomo jak zasilany nie da tak rady - rozdupczysz stawy, sciegna, itp.

trzeba faze uderzenia i podtrzymania, a potem znowu. ja teraz wlaczylem propa i zaczyna sie mocno

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chudzina, a Ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
na ja mam kolo 17-18tygodni za soba i moc wlasnie do mnie przychodzi

caly czas baza 200-250mg enan/tydzien, a jak chcesz przygrzac, to podbijasz dawke. ja akurat podbilem propem, bo zaraz przed upalami nie chce wchodzic na dlugie estry, bo nie zdaze z nich zejsc. a z propa za 4 tyg schodze i luz.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
chudzinka po 8 tyg czułem zastój na enanie już, nie wiem czy pamiętacie trola, ten co łądował gh. podsunął mi pewien pomysł na zwiększenie produkcji gh. spróbowałem i faktycznie enan zaczał znowu klepać, były przyrosty.
w 11 tyg zacząłem mostek
enan 250e7d do tego 1000j hcg e2d clom 50ed i nolva 20ed
tak przez 12 dni bo nie wytrzymałem dłużej

wale propa moc jest nie powiem
ale zastanaiwam sie jak to rozegrać jak skońćze winsa i propa, żęby dac jakiś mostek z enana moze i znowu zestaw na jajkai przysadke i ogień
jak myślisz?:)

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko.
Chodziło mi ile cyklów za sobą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
chudzina a co będzie walił po propie, offa robisz?

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol

Następny temat

Omnadren czy Sustanon

WHEY premium