SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Z Nami nie ma srania po gałęziach . Doping spam sfd.pl ***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 123189

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29546 Napisanych postów 62941 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902578
https://www.sfd.pl/ból_w_plecach.-t404017.html  chlopaki rzuccie okiem. denerwuje sie strasznie bo jestem na bombie i nie wiem co robic.

cos dzisiaj mam strasznego pecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co do zgonu to chodzi o zakwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
aha, nie jara mnie jakos ta brama. bo je sie, ze linka peknie

nawet nie chodze kolo tego jak ktos cwiczy, bo sie boje ze peknie i mnie trafi w oko

japiedrole, chyba czas na wizyte u lekarza

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
najlepsze cwiczenie na klate bramka ,dzisiaj miałem lekką polewke,bo konie na siłce cwiczyły na 6 poziomie i tam sie pałują po 6 ruchów ,podjechał chudy smalec założył 8 poziom do***ał 12 razy i zgasił towarzycho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wyglada mi to na przepukline miedzykregowa. generalnie padaka.





nie wiem co jest, wymocz sie w wodzie, nasmaruj plecy, zrob oklad z mlodej piersi. jak nie przejdzie - znachor.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Mumin twoje prostowniki dostały w******l z twojej głupoty rób lepszą rozgrzewe tez przez kilka dni nie spałem jak bez rozgrzewki wskoczylem na drążek sie podciagać i nagle bumm poszczykło i do domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
e tam brama-srama. najlepsze to jest wyciskanie sztangielek one sie nie urywaja

zartuje rzecz jasna - po prostu nie jara mnie taki trening. pompowanie jest bolesne i nudne. ja lubie agresje, kurvica we lbie i hejabanana.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chudy i dobra ostra muza do tego , zeby lepsza motywacja byla , i wtedy mozna cisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29546 Napisanych postów 62941 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902578
to chyba nie prostowniki.rozgrzewka byla ogolna a seria na 50 to tez rozgrzewkowa ogolnie dochodze do 130 kg w tym cwiczeniu wiec nie wierze zeby cos z prostownikami.boli w samym srodku.kregoslup sie buntuje raczej.sam nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
u mnie niestety radio eska nonstop, wywoluje to takze rodzaj qrvicy, tylko ten niepozadany

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol

Następny temat

Omnadren czy Sustanon

WHEY premium