SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***SPAM*** diler wodzi was za nos - proponuje stary koks %)***SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155360

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
wszyscy ręce w gorę



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1941
szczurek jak ty ****a juz specjalista a moglem ci nie dawac soga teraz się będziesz madrowal

wczoraj waga 90kg z rana po laniu i tym 2 a to dopiero 7dni cyklu

Jestem totalnie skoncentrowany nic mnie nie odwiedzie od celu żadnych nerwów żadnych obaw nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Elo zyeby.

Szczur ma specjaliste w dziale doping i 30cm w kablu, a wszystkie sogi ze spamu lol

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-04-14 10:48:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24545 Napisanych postów 68230 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538285
z samego ranca pociski z laska sobie sprzedajemy... cos sie yebie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Życie... Nie może być zawsze różowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24545 Napisanych postów 68230 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538285
heheh tak jak mówisz, szczur chyba sie ostatnio pozbyl laski po 2 latach.. szoking
ide po zarcie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1941
a ja idę dziś do nowej pracy w ochronie

a wiecie jak sie załapałem

dawno nie bylem w kościele no i moja kobieta namówiła mnie żebym poszedł z nią poświecić jajka przed wejsciem do kościoła dzwoni koleś i przedstawia sie

WITAM Z TEJ STRONY PIOTR ANIOŁ ze luknoł moje podanie i mam przyjść do pracy

no i w niedziele lecę do kościoła może awans dostane


teraz wszyscy mi mówią ze ta praca to przeznaczenie a szefa będę miał anioła

Jestem totalnie skoncentrowany nic mnie nie odwiedzie od celu żadnych nerwów żadnych obaw nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3039 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39674
o czym wy *******icie tak z samego rana
witam

Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?

Wielu musi się bać ten, kogo wielu się boi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Pewnie na bramce w warzywniaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1941
no co ty biedronka

Jestem totalnie skoncentrowany nic mnie nie odwiedzie od celu żadnych nerwów żadnych obaw nic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASTERON

Następny temat

oslonki ,najlepsze

WHEY premium