SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***SPAM*** diler wodzi was za nos - proponuje stary koks %)***SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155347

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niewiem czy słyszałeś o wypadku tu odnas dziewczyny którą tir potrącił?
dziś niestety zmarła



a ty co byś chciał zeby Tir zmarł ?

bo trzeba mieć mózg a nie styropian pod kopułą i nie wychodzić z tirem na "kto pierwszy spenia"

u mnie kiedyś taką yebitną wielką loche yebnął typ na pasach to wstała po 2sec jeszcze go przeprosiła i poszła do domu
nie żal mi ich bo to jest ten promil co normalnie by ich wilki zjadły albo może nie wilki a mrówki i gonsiennice wpyerdoliły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1941


sewycz

mete mam 100razaka 200 apx pewnie to zdjecie zmyliło


jajek zjadłem 4 rano i 4 teraz ale ze ***ie dzis diete to jem wszytsko i sporo wiec pobije rekord bo mam 30 jajek przygotowanych i na jutro mam 30 w lodówce też

Jestem totalnie skoncentrowany nic mnie nie odwiedzie od celu żadnych nerwów żadnych obaw nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja cisne zaraz nad jeziorko z rodziną na 2 dni myślałem ze sie wykręce ale jak już babunia sie zapytała to już był koniec .. także bede łaził bez celu pewnie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Gowno chuinie pakowane.W domu se tak mozna mete pakowac i zgrzewac.Syfy kupujecie pany.

http://odsiebie.com/download/1469232---360c.html 

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1941


SaMuRai-N

to efedrol 30 jest nie meta

a meta tu

Jestem totalnie skoncentrowany nic mnie nie odwiedzie od celu żadnych nerwów żadnych obaw nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
jeden chui.
nikt nie wie ile tego jest co ma byc w tym.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1941
ale działa

Jestem totalnie skoncentrowany nic mnie nie odwiedzie od celu żadnych nerwów żadnych obaw nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
no w koncu dobra suka na pierwszej

dobry

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
O mocny żyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a czemu miałbym nie żyć?

do pracy chodziłem po 10 godzin to mi sie jzu na kompa nie chcialo wchodzic

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASTERON

Następny temat

oslonki ,najlepsze

WHEY premium