SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***SPAM*** diler wodzi was za nos - proponuje stary koks %)***SPAM***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155268

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
orbitreki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
zapewne cos co porusza sie po orbicie

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24539 Napisanych postów 68219 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538252
sia lala lala co jest mendy jedne skoksowane

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
cyklop Ty pewnei bedziesz wiedzial ile kosztuja te wszystkie pozwolenia zeby mozna bylo otworzyc legalna silownie?? i czy sprzet z atestem musi byc i czy jest duzo drozszy?

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
silka nieopłacalny biznes imo

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24539 Napisanych postów 68219 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538252
lepiej kase wydac na koks dla siebie i rosnac hahahah

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
texas siłka bardzo opłacalny biznes(nie mordownia , tylko fitness club)-ciężko jest dostac sprzęt z atestem ale to bardzo przydatna sprawa . Jak cos sie stanie na siłowni to pierwsza rzecz jaka jest spr to czy jest atest jak jest to jestes w czesco chroniony .

Zmieniony przez - Cyklop00 w dniu 2009-04-19 13:20:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Cyklop ja mam do ciebie pytanie: z tego co kojarze miales laserowa korekcje wzroku ? Panuje opinia ze po takiej operacji nie wolno juz cwiczyc gdyz ryzyko odklejenia siatkowki wzrasta kilkukrotnie a z tego co wiem ty jestes ostry zawodnik(200na plaskiej chyba z tego co kojarze) Moglbys opisac jak to u ciebie jest z tymi oczami i wogole bylbym wdzieczny gdys szczegolowo opisal wszystko co zwiazane z ta operacja(tzn koszta i ile trzeba czekac bo slyszalem ze najpier nalezy przez rok kontrolowac czy wada jest ustabilizowana) Napisz tez jaka ogolnie miales wade np czy minusy lub astymgatyzm i ile -

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
http://moto.ifd.pl/Moje_dwa_Nissany-t2334-s5.html

LOOKNIJCIE



Zmieniony przez - Leandro w dniu 2009-04-19 13:31:38

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
fitness club - ok z tego moze byc i pieniądz, do tego solar
ale z mordowni- nie sądze

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASTERON

Następny temat

oslonki ,najlepsze

WHEY premium