SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Mamy tonaż, mamy staż - To My - Bogowie plaż %-) DOPING-SPAM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153503

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
a k**** zaliczyła semestr takiej otłuszczonej ****** co nic nie umnuie i nie wie K****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Kolumbu, odśpiewaj Rotę i sprzedaj suce liścia.

Tak na prawdę: Musisz to odkręcić, pogadaj z Nią. Może da Ci jeszcze raz "ostatnią szansę".

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Ocen z Niemieckiego nie dostaje się za poziom BF. Musisz przysiąść do książek, innego wyjścia nie ma.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
wawel ale ta krwa mi powiedziala że nawet jak bym wszystko popoprawial na 4-5 to i tak nie zdam k**** otłuszczona prosie P********* pewnie tek k**** nawet psy nie chca ruchać jeszcze zeby było mało ocene mi zaniżyła ze spr dziś dostałem 1 a miałem ilość p co na ocene 2-3 ta k**** sie na mnie uwzieła


nie da rady musze na poprawke zapierdzielać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
wawel ale ja znam niemiecki na tą pierd**** 3 !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3330 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12834
ja mialem tak z angielskim w liceum...pomimo ze umialem dostalem poprawke na wakacje gratis bo nie chodzilem na lekcje i chui na chuiu stanal a ja nie moglem zdac normalnie..osralem schemat i nie uczylem sie nic.zdalem;d

egzystencja bez przekłamań,bez medialnego bełkotu.czystki etniczne celem przednim.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
Nie ma się co w****iać, tylko działać. Twoje rozgoryczenie w niczym Ci nie pomoże. Jeśli zaniżyła Ci ocenę poproś o wgląd do pracy, porozmawiaj z nią na spokojnie, niech zobaczy że Ci zależy.

Jeśli naprawdę zalazłeś jej za skórę i "tak czy siak" Cię udupi, to musisz się z tym pogodzić, ale ja bym jeszcze walczył.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
jedyne wyjście jaki mam na dziń dzisiajeszy to poprawka ale nie będie chyba tak źle bo wjade za granice na roboty to po robocie sie będe uczyć a zara ide do głuwnego ryrektora Lo złożyc skarge na tą k**** bo jusz wcześniej robiła takie numery z innymi, ide do ryrcia na skarge i się dowiedzieć c oi jak z poprawka :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5402 Wiek 99 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 51647
wawel ale ja jusz z nią gadałem 10 razy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na pct po npp??

Następny temat

Cykl z propka 3 tydzien i zastój :(

WHEY premium