SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Mamy tonaż, mamy staż - To My - Bogowie plaż %-) DOPING-SPAM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153352

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
bili czemu masz w avku czarny kwadrat na ryju?


siema kwiatula ile już poszło w pasie?

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Goń się Siwuchna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, jak sie ubrać na wiejski festyn.
Przegląd kapel ludowych będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
niemusisz sie przebierać , bez tego sie wpasujesz





Zmieniony przez - strefab4 w dniu 2008-06-01 14:05:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strefa, chvju.Dobry humor mam to mnie nie zdenerwujesz
Imieniny mam haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
dobra die sie przejść , nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
Jakub fajne masz foty na n-k

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
SEBA_IGF : jakis baran pewnie

nie będę się zniżał do Twego poziomu i sypał takimi tekstami,ale jeśli jeszcze raz zobacze u Ciebie taki tekst pod moim adresem to się z forum pożegnasz

jaruss: wkurvilem sie bo zalozylem posta w mma zeby sie dowiedziec o koledze co z nim sie dzieje a ten niby mod queblo go skasowal dwa razy
ki chvj sie wpjerdala w nie swoje tematy i sprawy,nawet wyjasnienia niedal czemu skasowal posta


po pierwsze w działach mma bywam znacznie częsciej niż Ty. Po drugie mod nie jest od tego żeby spowiadać się Tobie z każdej decyzji,a Ty nawet nie napisałeś powiadomki do mnie zeby się dowiedzieć o co chodzi,ale pretensje oczywiście muszą być...jak dziecko...

A jeśli Cie to już tak interesuje to temat skasowalem na prośbe doradcy z tamtego działu(m.in po to żebyś nie spamował jak w tamtym temacie)

no kazdy wie co on reprezentuje,,znawca taki ze wszyscy leja jak cos napisze ,tylko malo kto mu to moze powiedziec bo zaraz ban,drugi gosc co malo wie ale sie madrzy,nastepny photoshop

z góry mówie że ja nie dam po sobie jeżdzić jak 50 wiec jesszcze raz zobacze jakąkolwiek Twoją uwage na mój temat to podobnie jak z panem powyżej się pożegnamy,a że mam problemy z kompem to pewnie nawet nie będę musiał czytać jak się wyzalasz w administracji

rozumiemy się?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
dizen dobry kolegi

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co na pct po npp??

Następny temat

Cykl z propka 3 tydzien i zastój :(

WHEY premium