SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***DopingSpam i na wszystko inne Sram*** ZAKAZ SOGÓW %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 128184

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 728 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3026
o zesz ty kurva mow raz dwa co nie chcesz sie skompromitowac ze walisz na pierwszy cykl grama tescia i takie slabe wyniki?

Zmieniony przez - TNC w dniu 2007-05-17 18:42:23

DRW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
DRW
wale 50mg e2d

darek edit: jak już wezme 51

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 876 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5092
niema sprawy jutro podskocze do ciebie to podpiszesz wszystkie papiery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
ale między 18 a 19 tylko mnie zastaniesz, zapraszam



odbiegając od prywatnego biznesu darek, znasz może coś gdzieś w necieską moge ściagnąc spakowane skórki do winampa??tak żebym zainstalował i przeglądał,zeby ich w chooy było

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 728 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3026
dobra dzimi ostatnie pytanie bo patrze ze niechetnnie odpowiadasz dieta ulozona czy wpie.rdalasz poprostu jak morswin?

DRW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 876 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5092
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 13272 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96496
nie no jak świnia to nie

odpowiednie proporcje zachowane z uwzględnieniem pory dnia,stanu organizmu itd

a co mało mi posżło że pytasz?

ide sie zdrzemnąć
cya bro's

ps pOOssDrróFkI dLa KoRReCZkA ;*

Zmieniony przez - GYMwork w dniu 2007-05-17 18:53:54

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 728 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3026
nie, ladnie poszlo, ale chce wiedziec jak to na tesciu bo sam bilem farmaka ale nie czulem jakos go specjalnie a bilem 100 e2d, niby masy cos poszlo ale jadlem duzo i to chyba od tego...cisnienia nie mialem chyba mocno podwyzszonego, choc glowa momentami bolala i po pierwszym strzalem temp. ciala sie podniosla...z natury jestem agresywny i dziwne ze na tesciu nie odczulem jakiegos wiekszego wkurvienia (choc odczuc nie musialem, ale w moim przypadku to b.prawdopodobne), pompa ladna byla, tylko sie zdziwilem gdy nie szalalem z ciezarami a miesnie doprowadzalem do "upadku" a wczesniej mi sie to nie zdarzalo, moze to zbieg okolicznosci, nie wiem....na wrzesien polece z prolo, winem i zastanawiam sie nad metka, ale boje sie o gino bo jestem troche samara i budowa endo...w razie czego nolva bedzie pod reka, napewno relacje zdam

DRW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
Faza byla taka. Ustawilem sie ze swinia o 20:30 i latalem z ekipa samochodem. kumpel podjezdza i za nim odrazu policja. staneli. zaczeli go spisywac i trzepac. z 30 minut to trwalo. o 21 wyjechalismy dojechalem tam w 5 minut. podjezdzam z kumplami pod jej blok a tu siedzi z jakims frajerem na lawce. koles samochodem podjechal do niej pogadac. niby stary kumpel bla bla bla. ale sluchajcie jaka akcja . siedzimy sobie we troje i tamta pyta czy ten gosc ma papierosa bo jej sie do domu nie chce isc. no to gosc mowi ze ma ale jej nie da. a ona tekst "ale przeciez mnie lubisz" a typ z tekstem "lubie cie ale masz chlopaka". myslalem ze goscia zabije... w****ilem sie, wstalem i zapytalem czego wogule tu szuka, spekal tamten bo mnie zna podobno i uciekl samochodem. zadzwonilem zaraz po tym do typow i podjechali dwoma samochodami. zanim podjechali to z 10 minut minelo wiec musialem z tamta siedziec i sluchac wyjasnien. zwyzywalem ja powiedzialem ze mam to w****u i niech *******la. ze jakby mi napisala ze jest z jakims frajerem to bym wogule czasu sobie nie tracil na takie akcje. jak tamci podjechali to tamta juz plakala a ja wstalem i poszedlem do samochodu bez slowa. musi ****a zrozumiec swoj blad ******le to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1115
to grubo ..ale tak mu na***iesz ?:P

be strong

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol - czy mozna tak?

Następny temat

mój najbliższy cykl

WHEY premium