SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****MAX****SPAM****((-(-_(-_)_-)-))****POST****MAX****

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 112292

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
kolego nie bawi sie praca fizyczna ( jestem studentem business and sport exercise science i robie 2 kieurnki na uniwerku w angli)
pracuje sobie w klubie jako utility stuff niedlugo na bramce bo ebde robil licensje i mam wyzsze aspiracje bo widze przyrownales mnie troche do tepaka co za******la fizycznie i jest duzy i glupi
niebede kulturysta nigdy ani strongmenem poprostu chce byc zajeibsie silny i wygladac tak jak chce i nierobie tego dla lasek bo laski niebardzo lubia gosci przerosnietych tylko raczem 40 w kalbu i krateczka poprostu za***iscie kocham uczucie bolu i splywanego potu przy ciezkich treningach i tego ze rosnie a towar hmmm pomaga troche i sprawia ze jestes krolem zwierzat i jest za***iscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
nieźle chłopaki sobie ryjecie

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
drw roznie to bywalo w zyciu raz mialem wiecej raz mniej ale zawsze na te suple imprezke bylo kiedys sprzedalem pol domu niepotrzebnych rzeczy na allegro czasem sie cos kupilo taniej sprzedalo drozej eneralnie nie bylem ****em nie ********lalem nikogo na siano czy nie chodzilem na rynek na torebki tez mam zasady .
czasem se na weekend jakas robote wykminilem ogolnie wiesz cale zycie myslalem o pieniadzach i silowni i lasce i jakos sie sposobyt znalazly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
siwy nie ******l lepiej towar zarzuc bo mizerniejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
center twoja wypowiedz zabrzmiala jakby kazdy kto ma prace fizyczna jest tempy...moze i masz wysokie ambicja i dla ciebie praca fizyczna to "smiech na sali" ale nie kazdy ma perspektywy i mozliwosci aby robic inaczej...w wakacje moim dorobkiem to praca na budowie za w sumie nieduze piniadze, ale chce sie cos mniec to sie birze co jest dostepne

Zmieniony przez - DRW w dniu 2007-11-07 01:07:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1272 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20063
Centry widze ze gul Tobie skoczyl az pod zuchwe! po pierwsze nikogo nie porownywalem bo nie oceniam ksiazki po okladce po drugie lepiej dla Ciebie,ze nie pracujesz fizycznie!A po trzecie nie wk.urwiaj sie bo nei warto a po czwarte ja tez lubie te uczucie jak krew naplywa do moich miesni i staja sie wieksze-puchna!A towar?Hmmm... jaki towar!

-Yo,I don't even wanna fight with U man,I'll lay U right where U stand-
>Fotki kumpla(zapraszam)--> http://www.sfd.pl/temat287282-strona2/ 
Zdjecia znajomego(Dr.Arnigiusz) http://www.sfd.pl/Ziombelek_Dr.Arnigiusz_-t326978.html
Fotki znajomego Mr.Lukas--> http://www.sfd.pl/Mr.Lukas!:-_-t406966.html#post6

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
do***ie i to konkretną,bo jak jest kasa to jest i masa,a mi na szczęscie niczego nie brakuje

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
stary a myslisz ze co ja teraz robie?robie fizycznie ale ucze sie:) ty tez sie uczysz a robisz to po cos zeby nie zapierdlaac jak bedziesz starszy:) nie o to mi chodzi ziom:)
od czegos sie zaczyna i tak jak dla nas praca to za***iscie bo zawsze cos sie dorobi chodzi mi wiesz o zycie dalsze poznalem babke co w fabyrce juz 7 lat robi i ***ie nocki po 12h i do tego weendami robi bezsens poprostu.
Czasami tez inna sprawa jak masz fizyczna ale tezs placa za***iscie tez inaczej sie pracuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
tera robie fizycznie:) nie siedze przy biurku i **** siwy robi na budowie i **** tez btym robil za taka kase chlopak ma 17 lat i siana sporo bo dobra kase robi i za***iscie i chwalic takie cos bo w polscee by ****a mial tak naprawde .kazda praca jest dobra kwestia ile placa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 5613 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42678
kurva ciesze sie ze wam niczego nie brakuje ale zazdroszcze, nie ma co....mnie jedynie ogranicza szkola zeby teraz robic, ale jak wiadomo uczy sie dlatego zeby to w przyszlosci zaowocowalo lepsza praca...jedno jest pytanie czy zrealizuje sie wczesniej obrane cele?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PIERWSZY CYKL 20amp x TESCIA PROLO i 100tab x METY

Następny temat

Nolvadex czy trzeba ciągnąc przez cały cykl??

WHEY premium