SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

****** NABÓR DO TESTU - MEGABOL MASA WYNIKI str.3 !!! ****

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660


zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
miętki ? czyli że dobrze ? hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
dobrze, dobrze.

gdyby było lipa to byś nie został wybrany
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Ripahaza : w dt i nt po 3 kapsy dibencozide , bialeczka wal po 3 porcje dziennie duzy chlop jestes , przyda Ci sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
no własnie też tak myślałem że coś za oszczędnie z tym DM po 3 dziennie będzie git białkiem będe uzupełniał dietke nieraz to będzie 2 razy dziennie , nieraz nawet 3

jeszcze tylko czekam aż Bul zaakceptuje , bądź skoryguje , bo to on miał ustalić plan

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
Jest dla mnie oczywiste, że dawkowanie na etykiecie wiąże się zwykle z przepisami sanitarnymi i odpowiedzialnością producentów - ogólnie ma zastosowanie u początkujących osób, doświadczeni kulturyści korzystają często z własnej wiedzy, dlatego lepiej że rozkład suplementacji i dawkowania pozostaje w uznaniu organizatorów. Pozwolę sobie jednak dodać jedną, popartą badaniami uwagę. Chodzi mi o Testosterol (inna sprawa to to, że warto by kiedyś przeprowadzić choć jedną, poważna dyskusję o tym środku).
Zawiera on fitosterole, co nie jest niczym niezwykłym, ale ma ich sporo. Konkretnie - więcej niż dawkowanie jakiegokolwiek innego środka zaleconego LECZNICZO np. w przeroście prostaty.
W kulturystyce może on działać poprzez zmniejszenie konwersji testosteronu do DHT, tylko zauważmy, że w przypadku popularnego saw palmetto zalecana dzienna dawka to 320mg EKSTRAKTU bogatego w fitosterole, w Testosterolu mamy taką samą ilość samych FITOSTEROLI. Biorąc pod uwagę, że kilkadziesiąt % populacji wykazuje braki fitosteroli w diecie, suplement taki często może się okazać pomocny w naturalnej samoregulacji wydzielania wewnętrznego, ale autor Testosterolu dr Henryk Różański zwraca uwagę na możliwość zwiększenia poziomu estrogenów, w przypadku systematycznego przedawkowywania fitosteroli (powyżej 6 mg/kg masy ciała). Natomiast nie ma już takiej zależności w przypadku Biosterolu; opartego głównie o saponiny. Oba produkty są jego autorstwa i opracowuje on sam proces produkcji ekstraktu.. więc można zaufać.


Zmieniony przez - _MEGABOL_ w dniu 2007-05-25 16:31:12

Wytknijcie nam nasze potknięcia...
wyeliminujemy je natychmiast!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
czyli z tego wynika ,że testosterol 1caps dziennie , biosterol 2caps.

stosuję się do zaleceń..

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
właśnie dziś otrzymałem PAKE od MEGABOLA dziekuje bardzo jak wszystko dobrze pojdzie to jutro zaczynam test , powoli wszystko rozpisuje , diete trening... suplementacja pewnie taka jak pisalem wczesniej... z małymi zmiankami między innymi Ojdana i MEGABOLA..

wszystko w paczce sie zgadza , starsza odebrała bo ja w szkole byłem i jak zobaczyła te "sterydy" to sie lekko przeraziła ale już luuzz..


mam nadzieje ze przeprowadze dobry test ,napewno sie postaram uzyskać jak najlepsze efekty na tych suplach , będe trzymał diete i trenował "ostro" , zostało jeszcze pare tygodni do poprawienia wyglądu na wakacje , więc myśle że dam rade

ciekawostka : hehe do supli był dołączony liścik , ale już nie podpisany przez Wiole , czy Asie a inną Panią

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 752 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5227
Powodznie. Napewno bede śledził

Cytat: słuchaj młody, bez soku w tym sporcie nic nie zrobisz.... nauczyć Cie bić w dupe ..czy sam sprobujesz w domu ? <<--- From Animal.pl



Moj Test: http://www.sfd.pl/Atak_na_Mase_Xp+KA_by_Chamillion-t336616.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
no przyjacielu kiedy ruszasz z testem?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krew-hemoglobina

Następny temat

SuperMulti - DYMATIZE

WHEY premium