SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na mięśnie brzucha , klatki piersiowej i biceps

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
Witam , właśnie zaczynam trenować siłę , chodzi mi głównie o masę mięśniową , mam 15 lat 181 cm wzrostu i 65kg wagi , chciałbym to zmienić , przybrać na masie mięśniowej , chodzi mi głównie o klatkę piersiową i biceps . Czy ktoś mógłby napisać mi jak trenować w warunkach domowych?
Jakiś czas już sam trenuję , robię pompki , wyciskam krzesło (dość ciężkie):D Proszę o to aby ktoś napisał mi jaki ćwiczenia mam wykonywać w warunkach domowych (biceps , klatka piersiowa , mięśnie brzucha)
, niema mowy o siłowni (najbliższa jest 50 km ode mnie) , do dyspozycji mam jedynie półtorakilogramowe hantle , proszę o szybką odpowiedź kogoś kto się zna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
mase mięśniową bez sprzętu ciężko ci będzie i bez diety tym gorzej ja bym ci polecił splita mawashiego sprzętu nie potrzeba jedynie to baniaki po wodzie 5 litrowe możesz kupić i piachu do nich nasypać mokrego chyba że łatwiej by ci było z wodą bo lżejsze tu masz linka https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_sredniozaawansowanych-t407011.html chyba że dopiero zaczynasz to bym ci polecił plan dla początkujących tez jest w tym linku jedynie drążek i trochę obciążenia potrzebne a jesli ci to wogule nie odpowiada to ćwiczenia na klatke to pompki szeroko, wąsko, z nogami na krześle, na 3 krzesłach,jak masz hantle lekkie to rozpiętki na brzuch to najlepiej rób abs, abs 2 lub a6w ostatnie polecam bo sam robiłem na nogi to wykroki ze hantlami i przysiady z obciazeniem plecy to podciaganie na drążku, rumunski martwy ciag z hantlami lub wiosłowanie na triceps to najlepiej wyciskanie hantli za głowy na biceps uginanie ramion z hantlami w oparciu o kolano a na przedramiona to

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
Obracanie przedramion z hantlami jak masz pytania to pisz

Split ty moja perło

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na wakacje

Następny temat

własny trening

WHEY premium