SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!wszy cykl na SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 135
Jak widać z powyższych danych ankiety pudzian to ja nie jestem...
Zależy mi na sile przede wszystkim no i z z 5kg jak przytyje tak żeby coś z tego zostało to super. Próbuję coś treściwego znaleźć o cyklu typowo samą deką ale jak na razie to same łączone znajduje(podejżewam że nie bez powodu)
A czemu sama deka z 3 powodów:

1wszy bo mam zje... stawy i wiem że to mi pomoże.

2gi bo za cholerę mi siła nie idzie nawet na suplach typu kreatyna efekt jest marny.

3ci bo dostłem od kumpla deke za free bo narzekałem na stawy i mi dał.

A że nie chce sobie zrobić ała to postanowiłem zapytać o radę kogoś z doświadczeniem.
Może i mało na 1 wszy cykl ale nie narzekam finansowo i mogę zainwestować ile trzeba w suple na okres trwania cyklu.

Zrobiłem sobie również badania wczoraj, tylko czekam na wyniki a będą za 2 tyg(testosteron, cukier, wątroba)tylko mi tyle do głowy przyszło żeby zrobić.

Jesli na forum jest już podobny temat to z góry dziękuje za linki itp ja szukałem i szukam dalej ale jak na razie jak pisałem tylko łączone z teściem itd znalazłem.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 27(w lipcu)

Waga: 90

Wzrost: 192

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 100

Obwód uda: 58

Obwód łydki: 40

Staż na siłowni: 2.5lat z przerwami

Ilość spożywanego białka: 1.5g do 2gPrzy cyklu kreatynowym lub NOX

Ilość spożywanych węglowodanów: 5-6g min

Ilość spożywanych tłuszczów: 3-4g uwielbiam słodycze

Opis przebytych cykli sterydowych: brak

Trening: Siła i masa

Cel cyklu: Siła i masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: ----

Poziom BF%: ok 20%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): endomofik

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: endomorfik

Wyciskanie leżąc (MAX): 260 na maszynie obunóż ale dał bym rade więcej tyle było na maxa na maszynie

Martwy ciąg (MAX): nie sprawdzałem

Przysiad (MAX): 100kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 135
Nie długo jadę na kontrakt na 6 miesięcy do Szkocji, i po pracy(17-18ta),miał bym czas tylko dla siebie mógł bym,ruszyć pełną parą na tyrce, na konkretnej diecie suplach i tej dece nieszczęsnej.

Bo w domu to kobieta dziecko i ciężej jest coś zaplanować a tam z nudów po pracy i tak bym umierał. Do czego zmierzam, jeśli zdecyduje się na dekę a z racji że nie chce walić jej z niczym innym oprócz supli to na jakie się zdecydować przed cyklem w trakcie i już po kuracji, żeby spadki nie były na tyle dramatyczne aby mnie w deprechę wpędzić, i żeby mi to jak największe rezultaty dało??? Finansowo krzywdy mi nie robią w pracy także mogę zainwestować w cały cykl jak trzeba tyle ile trzeba....

A na osłonki to co jest najlepsze,mam w domu sylimarol na wątrobę nie wiem jak to się nadaje, co według was najlepiej się sprawdza?Nie wiem się nie znam dlatego się pytam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
przy tych wymiarach to bym robil redukcje a nie mase:) deca sama raczej nie moim skromnym zdaniem prop+npppoleciec z 7tygod i dziekuje

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
Wyciskanie leżąc (MAX) : 260 na maszynie obunóż ale dał bym rade więcej tyle było na maxa na maszynie

tu chodzi o wyciskanie na klate a nie na nogi ...

a tak poza tym to najpierw ogarnij diete bo ta jest z dupy.. zapoznaj sie z działem odzywianie..

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2011-05-06 18:58:34

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
po ankiecie to nie kwalifikujesz się do saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
kurcze metra w talii miec to duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
Ilość spożywanych tłuszczów : 3-4g uwielbiam słodycze


Zmieniony przez - Releaser w dniu 2011-05-06 19:57:00

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do dzialu odzywianie zajrzyj i wyeliminuj z miski pewne rzeczy przez ktore pas masz wlasnie taki

i pobaw sie jeszcze z odzywkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
przy tej diecie to masy tłuszczowej na pewno załapiesz

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
A ja myślałem po temacie że złapał wszy na cyklu !!!
(Wyciskanie leżąc (MAX) : 260 na maszynie obunóż ale dał bym rade więcej tyle było na maxa na maszynie ) chyba ci sie jedno zero niechcący wcisnęło .
Gdzie takie dobre kliniki mają że 2 tyg na badania trzeba czekać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
ja1111: sog za wszy



Zmieniony przez - Releaser w dniu 2011-05-06 22:07:15

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 135
Powinno być 1wszy w sensie pierwszy...ale mniejsza o to.Co do bawienia się z odżywkami to się trochę bawię i coś mi to dało bo rok temu ważyłem 72 kg i miałem problemy żeby cokolwiek przytyć.Walnąłem się przy ankiecie to sory mój błąd. Cieszę się że każdy się tak przednio bawi, ale tak na serio mam poważne problemy z barkami i odkąd zacząłem ćwiczyć i mi doszło trochę mięch na barkach to się mi to ustabilizowało.Dlatego wiem że mi trochę deka pomoże.Co do diety to nie miałem czasu ostatnio na dietę i ćwiczenia bo miałem zajob w pracy i się zapuściłem.Dlatego napisałem to z przy mrużeniem oka.W okresie ćwiczenia na siłowni odżywiałem się poprawnie,jadłem 6 posiłków dziennie,węglowodany o niskim GI, dużo warzyw i owoców.Do działu odżywianie zaglądałem nie raz i nie jestem zupełnie zielony w kwestii diety tylko obecnie jem co popadnie w tym dużo słodyczy...Chcę jednak wrócić do reżimu treningowego dlatego proszę o poradę i pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po ilu dniach czuć działanie prolongatum ?

Następny temat

Dołączyć do tego Winstrol ?

WHEY premium