SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

! Proszę o pomoc !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Ustal odpowiednią ilość białka(2g optymalnie)/węgli(3/4g)/tłuszczy w odpowiednich proporcjach-tj. 1:1:1(jakiś 1g/1,5g starczy).Do tego spora ilość warzyw które mają duże ilości witamin,minerałów,błonnika.

I Obserwuj swój organizm-dodawaj/odejmuj w zależności od reakcji masy mięśniowej czy fałd tłuszczowych.Ilość i proporcje poszczególnych składników dobieraj indywidualnie, w oparciu o swój tryb życia,rodzaj treningów czy profil hormonalny.

Przyłóżcie się do odżywiania-dzięki temu urośniecie w mega tempie,będziecie zdrowi niczym byk,wasza gospodarka hormonalna będzie w idealnym stanie a co za tym idzie wysokie libido i niski poziom tłuszczu w bonusie.


I co, to tyle?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Pominąłeś bardzo istotną część tego artykułu:

Więc jak "ugryźć" sprawę diety?

Pokochaj dział Odżywianie:

https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

Poczytaj artykuły podwieszone.



Choć rozumiem że czekasz na gotowe.To nie tutaj.Nie odwalamy za kogoś całej roboty.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Nie, nie czekam na gotowca i wiem, że ten link był zamieszczony. Ale tam nie jest nic napisane, trzeba stworzyć nowy temat abyście mi pomogli zrobić dietę specjalnie dla mnie. Więc nie chciałem tam zawracać głowy i zapytałem się tutaj...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poczytaj posty podwieszone,ułóż dietę i wstaw w tamtym dziale do oceny.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
No i o to mi chodziło:) wielkie dzięki, z chęcią zapytałbym się experta ale to za droga zabawa;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
O Boże :( ile to obliczania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Kcal nie musisz liczyć.

W artykule dałem ci ilość poszczególnych makroskładników,od któej powinieneś zacząć.Rozbij to na 5 posiłków(na kolacje samo białko + tłuszcze)

Ważysz 70kg,więc potrzebujesz 140g białka/70g tłuszczy i węgle w granicy 200-300g.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 342 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1938
Rozumiem, a może mi to wytłumaczyć bo jestem w tym zielony ;/
140g białka/70g tłuszczy i węgle 200-300g ? ok:) więc muszę patrzeć na każdy produkt ile ma białka, tłuszczy i węgłów aby zmieścić się w tej granicy w ciągu dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poczytaj posty podwieszone w dziale odżywianie-z tego co pamiętam jest tam artykuł ,który pomaga ułożyć dietę od podstaw.Poszukaj,nie licz na gotowe.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW , co dalej ?

Następny temat

Trening do poprawki

WHEY premium