SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!NOWOŚĆ: MASTER MEAL CZYLI WIELKI I DŁUGO OCZEKIWANY POWRÓT!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13256

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
do niczego nie porównywałem tych zupek tylko mowie ze mają bardzo mało białka

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Ten produkt należy traktować bardziej jako gainer, niż odżywkę białkową

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1493
Gdzie w Krakowie można dostać takie zupki :> ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Tutaj znajdziesz sklepy handlujące naszymi produktami:
http://activlab.pl/kontakt/punkty-sprzedazy 

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W krakowie real/tesco.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Plus najlepsze sklepy z odżywkami

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dzisiaj zjadlem sobie serowa z grzankiami, smaczna zupka, smakuje jak typowe tego typu produkty, czuc delikatnie wiekszy dodatek bialka, ale jest dobrze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Również jadłem, rosół OK, ale pomidorowa mi nie smakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Hej dziewczyny jakie zupki dzisiaj jecie

Ja zaliczyłem serową i pomidorową

Serowa bardzo mi smakuje , choć liczyłem na inny smak ale to chyba z przyzwyczajenia od innych zupek , ogólnie duży plus

Pomidorowa ..... hmmmm - że to pomidorowa poczułem zaraz po otwarciu opakowania , po kolorze no i jak juz zjadłem całą i odbiło mi sie coś niby pomidorówka , ale podczas jedzenia nie odczówałem jakoś smaku pomidorówki nie wiem dlaczego

Ogólnie zupki mi smakowały jedna bardziej druga mniej i były takie jakby to napisać "grubsze" w jedzeniu nie takie jak inne tego typu produkty,pewnie to dlatego ze duza zawartość białka

Ale ja wogole jestem zwolennikiem gorących zupek wiec żadną nie pogardze , jeszcze na warsztat pójdzie rosół to napisze opinie.

Dla mnie wielki ukłon w strone Activlaba za taki produkt, napewno bede korzystał z zupek wysokobiałkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dla mnie pomidorowa wymiata z tych 3 smakow
1.pomidor, 2rosol, 3serowa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

RELACJA Z FINAŁU ZAWODÓW W WIELOKROTNYM WYCISKANIU SZTANGI - KRAKÓW 26.11.2011

Następny temat

Jaką kreatynę ...

WHEY premium