SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyjazd do trenera

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4061
Siema cwicze od roku w domu i tak sie zastanawiam czy warto by bylo skoczyc do kluby i pogadac z trenerem . Nie znam sie na tym czy powinien isc i jak to wyglada nigdy nie bylem na prawdziwej silce i nawet nie wiem jak to wyglada z tym trenerem help
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jakim celu chcesz iść do klubu pogadać z trenerem?

Trenujesz rok w domu, powinieneś już się znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
ale nie znasz sie na czym? treningu czy dobrze ćwiczenia wykonujesz, na odżywianiu? sprecyzuj pytanie bo jak na razie to jest bez sensowne

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4061
głowny cel to ułożenie podemnie planu na mase i dietki , bo wyniki nie sa zadowalajace , cwiczenia wykonuje dobrze technike opanowalem , nie zman sie jak to jest w klubie , gdy wejde i co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To już Twoja sprawa czy na forum się poradzisz czy u trenera w siłowni.

Wchodzi do klubu, pytasz o trenera i z nim rozmawiasz, w czym problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4061
tak po prostu podbijam do niego i mowie co i jak ? bo sprawa jest jeszcze taka ze chce aby rodzice ze mna byli zeby trener im wyjasnił roznice miedzy suplami a sterydami

Zmieniony przez - Zielony112 w dniu 2013-08-04 22:16:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
1. W klubie trener Cię zleje i da Ci pierwszą z brzegu rozpiskę, więc nie nastawiaj się na specjalnego traktowanie. Z 80 % pewnością mogę stwierdzić, że trafisz na gościa, który się na siłce po prostu nie zna.
2. Po co Ci suple?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1872
Podbijasz do gościa i mówisz: "Trenuj mie miszczu"

Co mnie nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w

Nie na stawiaj się na trenerów z siłowni. Bardziej skorzystasz, radząc się tutaj na forum.
Śmiać mi się chce z nich jak patrzę czasami co oni robią.

Podchodzisz i mówisz ,,zrób ze mnie prawdziwego sk***ysyna''
Wtedy będziesz bestią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Rodzyn- z łaski swojej nie spamuj po tematach, bo to już któraś powiadomka z rzędu, odsyłająca mnie do Twoich bezsensownych ripost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4061
Db no to trener odpada skoro tak mówicie ;d a co z dietą czy gdzieś po za forum np;dietetyk to dobry pomysł , chodzi głownie oto zeby rodzice kupowali to co mam jesc a nie to co popadnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push&Pull do sprawdzenia

Następny temat

Trening siłowy, aerobowy, bieganie, robienie masy?

WHEY premium