SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tzw "boczki" po ok 7 miesiącach siłowni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
Witam

Potrzebuje porady w jaki sposob moge pozbyć się owych uwypukleń.
Jeśli dobrze pamiętam przed rozpoczęciem ćwiczeń na siłowni nie miałem tego problemu wiec podejrzewam iż te "boczki" zostały wypchnięte przez mięsnie. Na brzuch miałem m .in takie cwiczenia jakie brzuszki zwykłe, skośne, spięcia na maszynie zwykłe i skośne, boczna pozycja sfinksa, podciaganie kolan do klatki w zwisie. Z natury mam szersze plecy, a przy niskim wzroscie dodatkowe "boczki" są dosc nieestetyczne, dlatego tez chciałbym sie tego pozbyć. Prosze o rady.








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
zapraszam do lektury postów podwieszonych, tam masz napisane wszystko, choć brak mięśni, nie obecność boczków jest Twoim problemem. Czy je masz czy nie na prawdę nie robi różnicy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
jestem tu nowy na forum, mógłbym prosić o adres w którym znajde odpowiedź na moje zapytanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 212 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6457
To jest zalążek szesciopaka i to raczej pozytywne że to masz obejrzyj sobie kilka zdjęć panów z sześćiopakiem to zobaczysz że to nieuniknione. Jak nie chcesz tego mieć to musiałbyś wogóle przestać ćwiczyć :)

Nothing is over till it's over!
It dosen't matter how much you hit it matters how much you can get

http://www.sfd.pl/[BLOG]_xpressed_po_przerwie_2015-t1089360.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
To nie boczki! Możesz przestać jeść - to Ci się zapadną, ale takie coś raczej musi zostać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
o zaprzestaniu ćwiczeń niema mowy :D
Czyli wygląda na to iż jest to nieodłączną częścią procesu budowania kaloryfera. Teraz tyllko pytanie, czy da się wyrzeżbić kaloryfer tak, aby jak najmniej uzywać owych bocznych mięsni ( skośne? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
u Ciebie to akurat na prawdę boczki nie "kaloryfer". wyraźnie przecież widać, że to tłuszcz.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-04-04 18:49:15

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
Koniu naprawde dziekuje za prawde, jednak w dalszym ciagu nie uzyskałem od Ciebie pomocy, a jedynie stwierdzenie w 2gim poscie iz mam tam sam tłuszcz. Co w takim razie radzisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
To tłuszcz jak każdy inny, więc spalasz go jak każdy inny, jak? O tym poczytaj w postach podwieszonych.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
idąc na siłownie postanowiłem przybrać na masie, to też i dieta była inna. Najwyraźniej przybrało sie tez i tłuszczu.
To teraz moge go spalić nie redukując równoczesnie mięsni ( lub też spalać tłusz i przybierac na masie ? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
mięśnie to Ty nie bardzo masz, recomp z kolei jak najbardziej możliwy przy odpowiedniej rotacji dietą i treningiem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcja 2-miesiąc niska kaloryczność

Następny temat

Na redukcji jak to powinno wyglądać

WHEY premium