SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tyłeczek, cycuszki i inne sprawuszki :p

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10034

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Kobieta

Wiek

24

Waga

43

Wzrost

164

Cel treningowy

Mięśnie, wyszczuplenie

Staż treningowy na siłowni

1

Uprawiane inne sporty

Rower, spacery, bieganie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Tak

Dieta

staram sie jesc zdrowo

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Jedna noga krótsza o 0.5 cm

Zażywane suplementy

Nie

Ostatnio przerabiany plan

Ie

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244
jak robicie, że odpisujecie wraz z wiadomością do której się odnosicie? ja nie widzę takiej opcji...
":) Nadal zainteresowana?

Są podejrzenia, że ma impanty w tyłku, bo nigdy nie wrzuciła żadnego porównania przed i po pośladków. Do tego u absolutnie żadnej fitnesski ever nie widziałam takiego kształtu tyłka w parze z tak niskim bf. Bliżej jej do pupy Kim K. niż bikiniary."
NIE WIDAĆ ZDJĘCIA Z NAPINKĄ, BO JEST SKASOWANE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już dodałam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244
EEEE TO TAK TO NIE CHCE WYGLĄDAĆ, to dobry przykłak jak dokłądnie NIE CHCĘ WYGLĄDAĆ .... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244
a która z tych ma implanty w pośladkach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 244
dla mnie ideałem figury jest Bilyalova Sveta, jest szczupła, ma chude uda a taki dość duży pełny tyłek :) jej zdjęcia to te ostatnie oprócz tego ze zszywki.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
DOBRA, DAJCIE SPOKÓJ już..

masz tu lekturę, owocnego czytania!!! i owocnych przemyśleń...

najpierw zapraszam tu:
https://www.sfd.pl/Chuda/dziennik/podsumowanie_str._15_-t828404.html

potem tu:

https://www.sfd.pl/Chuda/Dziennik-t956879.html#post0 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chicken tuna - są takie głosy.

Innymi słowy nawet do twojego ideału brakuje ci dobrych paru kilo. I to nie tylko mięśni, bo te dziewczyny są generalnie krąglejsze.

Sveta jest wychudzona do niemożliwości i jedyne, co ją ratuje to implanty. bez nich i bez kręcenia tyłkiem wyglądałaby jak dziecko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


To ci się podoba, serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jeezu...
Słuchaj - zdjęcia zdjęciami, implanty implantami - można sobie je wepchnąć w każdą część ciała praktycznie ( i już zaczynam podejrzewać że co poniektóre osobniki mają takowy zamiast mózgu bo odbiera im zdolność logicznego myślenia..) A zwróciłaś uwagę na to co Ci napisano że masz dysproporcje w budowie tego wymarzonego dvpska?

Nie widziałam.
I faktycznie może zrobić się niemiło jak ktoś uparcie neguje opinie innych dziewczyn - które znają się na tym dużo lepiej niż TY.

Dajcie spokój babeczki - proponuję zaprzestać tej bezsensownej dyskusji, bo szkoda zdrowia i czasu.

Z mojej strony EOT.
Wam proponuję to samo, bo skrzywionego spojrzenia na siebie samą tu się nie wyleczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Jurysdykcja, co Ty jakies straszne foty tu dajesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kalorii

Następny temat

Mój cel: płaski brzuch, ogólnie redukcja

WHEY premium