SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

to już 3ci cykl. Sugestie,propozycje?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
Witam,

żeby było łatwiej najpierw trochę o mnie ;

wiek ; 19

waga ; aktualnie 71

wzrost ; 176

staż ; ogólnie rzecz biorąc ponad 2 lata , odliczając przerwy, trochę mniej , od stycznia 3x w tyg chodziłem regularnie aż do końca czerwca, na dwa miesiące miałem przerwę, po wakacjach wróciłem z pracy sezonowej i zacząłem regularnie ćwiczyć.

1.Mój pierwszy cykl kreatynowy maj 2012' , brałem mono UNS KREATINE 200 mess.
2.2gi cykl kreatynowy miałem na przełomie kwiecień/maj 2013 z jabłczanem cm3
Dieta, plan treningowy wszystko było i jest,nie mam większego problemu z nabyciem masy. Przemiana ok!

Zawsze swoją dietę uzupełniam suplami, aktualnie używam :
1) UNS MASS shocker
2) UNS WPC 80
3) BCAA

Teraz planuje zrobić 3ci cykl, co na niego polecacie ? mono, jabłczan, mono +jabłczan, jaka przedtreningówka; > Nie za drogie ale dobre - wiadomo , kazdy by tak chcial. Ile miałby trwać ten cykl i jak dawkować, dajcie jakieś sugestie, co jak .
Z góry dziękuje :)

HEHEHEHE

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
moze stack kreatynowy?
moze byc tec jablko z unsa+loader II

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
Hm a mógłbyś w skrócie opisać działanie i czym się różni od normalnej kretki?

HEHEHEHE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ale co?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Stack od ,,normalnej kretki'' w efekcie koncowym sie nie różni
Jak byles zadowolony z mono to bierz najtansze mono a jak byles zadowolony z jablkfa tqo bierz jablko
Ja proponuje
Mono/jablko,assault,beta-alanina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Działanie wypadnie tak samo, wszystko i tak zależy od ciebie jakie będą efekty. Zazwyczaj inni sobie chwalą mixy, inni poj. formę kreatyny. To już kwestia indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
Osobiście, lepszy efekt odczułem po jabłczanie. Przyrost masy i siły był na +. To może jakieś kombinacje mono+jabłczan, jakieś konkrety? co z przedtreningówek ;> assault/loader/saw ;>

HEHEHEHE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
Może coś takiego :
jabłczan - jakieś cm3 ,
stack - Hi Tec Beta Bolic
przedtreningówka ; tu brak pomysłów, zależy mi na pobudzeniu i pompie, w dobrej relacji cena/jakość

jak to widzicie?

Zmieniony przez - kryptonfz w dniu 2013-10-12 16:27:02

HEHEHEHE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
imo lepiej daj pojedyncza forme + przed treningowke, stack do tego zbedny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
jakieś konkrety, sprawdzona przedtreningówka, która mnie pobudzi i spompuje ? + mono zamiast stacka? [jak tak to jakie]

HEHEHEHE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
patrz moj pierwszy post

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pure Creatina z SFD ile to 5g?

Następny temat

Syntha 6+x-plode creatine Jak brać

WHEY premium