SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy dla dziewczyny tak czy nie..pomoc w doborze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Hej! Mam 19 lat 164cm i waże 49kg. Chciałam się zapytać czy wskazane dla mnie byłyby suplementy, nigdy niczego nie stosowałam, a dość ostro trenuje-tkd itf 6 razy w tygodniu, bardzo dużo jeżdżę na rowerze górskim i w domu 3 razy w tygodniu ćwiczę z hantelkami i biegam po 45 minut . Generalnie walczę, a właściwie długo walczyłam z moim brzuchem i nareszcie udało mi się uzyskać mały bo mały ale jest kaloryferek . Stosuję Dietę ABS by D.Zinczenko no może to właściwie nie dieta a zmieniony styl odżywiania, który naprawdę polecam. Jednak pomimo tego że staram się wypoczywać i dbać o siebie to zdarza się że spadek formy-siły co przynosi negatywne efekty treningów tkd . Zastanawiam się nad BCAA 1100 Olimpu czy byłoby to dobre rozwiązanie. A i jeszcze a propos pisma Men"s Health i Diety ABS nigdy nie jadłam tak jak tam radzą żadnej serwatki czy białka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Przy tak intensywnym trybie treningowym ciężko wszystko zbilansować z posiłków. A kreatyna w taekwondo przyda się, i to bardzo

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 617 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11115
bialko w proszku nie jest potrzebne w zadnym wypadku jesli masz dobrze zbilansowana diete .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
:) dzieki za szybką odpowiedź więc nie tknę ngdy białka w porszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
Po pierwsze musisz mieć odpowiednią dietę. Jeżeli takową masz i dobrze spełnia ona swoje zadanie to ok. Co do białka w proszku to jest ono wskazane ale wtedy i tylko wtedy gdy nie możesz dostarczyć dodpowiedniej ilości protein z danego posiłku. W tedy właśnie robimy sobie małego szejka białkowego z ilością białka taką ile nam aktualnie brakuje. Mówienie więc żeby tego nigdy nie dotykac jest lekką przesadą.

Po drugie jeżeli czujesz że nie wyrabiasz z regeneracją to BCAA mogą być. Prowadzisz intensywny tryb życia więc niezaszkodziłby a pomóc mogą sporo

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Nom zdaża się że nie wyrabiam a co do dawkowania BCAA to czy dobra będzie dla mnie dawka 5 kapsułek po 1290mg, czy to za dużo bo ztego co wiem to powiino się barć1 kapsułkę na 10kg masy ponieważ resztę i tak organizmi wydali. Więc rano przed porannym treningiem 2 kaps. i wieczornym 2 kaps. i po treningu 1kaps.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Najlepsze dawkowanie BCAA to 4 caps przed i 4 caps po treningu. Ale wiadomo, ze wszystko zalezy od funduszy. Rowniez dobrze mozesz lyknac 4-6 caps po treningu i tez bedzie ok. Pamietaj, ze aminokwasy przyjmuje sie glownie w porze okolo treningowej. Co do dawek, to roznie bywa. Ja przy wadze 70kg nawet po 10-15g lykalem;]

Dawkowanie mniej, wiecej: 1g BCAA/10kg masy. Kapsy maja po 1,3g bodajze.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Aby wspomóc organizm polecałbym również sportowy zestaw witaminowo - mineralny (np Olimpa 60 cap - niedrogi) i kreatynę (ale nie monohydrat).
Dla pobudzenia i wspomożenia spalania tłuszczyku mozna użyć termogenika

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
Fundusze spokos są :) tylko wiesz ja
waże 49 kg więc myśle że 5 kaps. wystarczy bo po co brać więcej jeżeli efektu większego i tak chyba nie będzie. Zresztą głównie białko powinno się dostarczać w diecie, oczywiście wiadomo że nie wszystkie aminokawasy są syntezowane przez organizm. Ale ja wcinam dość sporo białkow diecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Jest sezon na warzywa i owoce-jak nie widze sensu lykac capsow.
Kreatyna? a po co?


zincia- Odzywianie to podstawa, dobrze ze o nie dbasz

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-06-03 15:31:21

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71
tygrum-- na termogenikach to ja się nie znam i kreatynie ale wie że opinie są podzileone poczytam na forum i popytam u mnie w klubie to się wypowiem :)ale dzięki za rade bo jeszcze bym chciała sobie troszkę dożebić brzusio:PP
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell pump+therapy shock

Następny temat

Opinia wsparwie Kreatyny i L-Glutaminy

WHEY premium