SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

suplementacja thyrotherm

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2187

napisał(a)
Temat przeniesiony przez banan14_88 z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1807
witam

mam pytanie odnosnie tych co stosowali ten spalacz(thyrotherm).pytanie dotyczy zwiekszenia dawki.chce zwiekszyc dawke do 2 tabl. dziennie =, ale nie wiem czy mam brac naraz te 2 tabl,czy to jakos rozlozyc??prosze was o pomoc

z gory dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1603 Napisanych postów 46010 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 461555
2 porcje po 1 kapsie z kawa

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20211
ja teraz zre thyro 1 caps na czczo druga okolo 14 przed treningiem
napisał(a)
Początkujący
z kawa?dlaczego akurat z kawa?ja kawy nie pijam:)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20211
do tej pory tez pilem kawe i to kilka razy dziennie , teraz tylko rozpuszczalna , thyro dziala za***iscie polecam jako alternatywe dla syntetyka .
napisał(a)
Początkujący
wiec mam brac jedną rano naczczo a drudą przed treningiem tak?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1603 Napisanych postów 46010 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 461555
poczytaj
http://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=efedryna
bedziesz wiedzial czemu z kawa

www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
sluchajcie ja kawy normalnie nie cierpie,jesli ma to byc kofeina to moze to byc zamiast kawy jakis napoj energetyczny(tiger,redbull)??a bez kawy nie wyda?
napisał(a)
Ekspert
mozesz przeciez kupic sama kofeine w kapsach

www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
a to nie wiedzialem ze cos takiego jest:)to bez tej kofeiny nie brac tego czy jak?njiebezpieczne to na dluzsza mete??
napisał(a)
Początkujący
a ile tej efedryny jest w jednej kaps. thyrothermu?bo jakos nie moge znalesc na opakowaniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

musze przytyc do czerwca..

Następny temat

Odżywianie

Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną