SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sila

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wyglada specjalistyczny trening na sile???Ile powtorzen w seriach i jak czesto mozna trenowac?Slyszalem ze ciezarowcy trenuja wiecej niz 1 dziennie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
jesli chodzi o powtorzenia to okolo 6, raczej mniej niz wiecej. i dlugie przerwy miedzy seriami (5minut).

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
Sam jestem ciekaw. Moze jeszcze jakis 'specjalista' sie wypowie w tej sprawie ?

Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Ktoś kiedyś wysyłał na forum program na siłę w wyciskaniu na klatę. Zaczynało się od ćwiczeń 50%CM przez tydzień, potem coraz więcej aż do ćwiczeń na 100%, a nawet 110%CM. Po kilku tygodniach ćwiczeń na dużych ciężarach był wpleciony tydzień wytrzymałościowy na małych.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem to niemozliwe zeby trojboisci trenowali praktycznie tak samo jak kulturysci (robiac ok 6pow.)i przy bardzo malej masie podnosili ogromne ciezary...Jak wazacy 70kg leszcz moze zrobic przysiad z 300kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dorian... troche sobie przeczysz... skoro moze to znaczy, ze nie jest takim leszczem...

NaRazie
zycie jest walka... .. .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Moj trening na sile (np.klatka) to max do oporu.Biore taki ciezar ze jestem w nim stanie zrobic co najwyzej jedno lub dwa powtorzenia i cwicze z partnerem.Robie taka serie z 6 powtorzeniami i leze.Takie 3 serie raz w tygodniu a w nastepnym juz mam wiecej sily.Tylko uwaga bo czasem bola stawy, a to nie przelewki.

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Heh ja to mam fajnie siła dzie wszędzie tylko nie na płaskiej....heh juz na plecy robię więcej i biceps 23..tyle co sztangielkami na klate.

Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
55555-ja uwazam za leszcza kazda (rybe),kazdego kto wazy mniej niz 80kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Uwzględnij czasem wzrost przy ocenie.

Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok
Dla mnie liczy sie tylko masa...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WIĘKSZA KLATA..

Następny temat

Szerokosc w barkach

WHEY premium