SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia w domu, a pękanie ścian i tp.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3607
Witam, mieszkam w domu parterowym z zabudowanym poddaszem, ćwiczę właśnie na tym poddaszu, rodzice już nie raz powtarzali, że na dole słychać jak nie wiem co, gdy odkładamy z kumplem ciężary. Położyłem dywan na panele, trochę to wygłuszyło. Oczywiście ćwiczymy martwy ciąg i nie zawsze uda się odłożyć ciężar w ostatniej serii z gracją ;) nie stukając o ziemię.
A mianowicie problem polega na tym, że w pokoju obok zaczęły pękać płytki przy podłodze, mama oczywiście uważa, że to od ciężarów i trzeba jak najszybciej przerwać treningi ;p albo zmniejszyć obciążenie.
Wiadomo, że nie chcę stać w miejscu i nie zwiększać ciężarów, a tym bardziej nie chcę przerwać treningów, a niestety nie zawsze odłoży się wszystko bardzo delikatnie.
Trochę się rozpisałem, ale taki już jestem ;p, to jak myślicie, że takie długotrwałe odkładanie ciężarów może uszkodzić mury, albo czy cała ściana (z płytek) może popękać? Domek jest praktycznie nowy, więc szkoda by było mieć popękane ściany ;)
pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
Skoro domek..to może zaadoptuj sobie piwnicę, albo garaż jak masz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
nie jestem jakims budowalncem czy cos w tym stylu, ale na moje to te plytki popekaly od dragn jakie powstaja jak rzucasz ta sztanga, od samego ciezaru raczej nic nie powinno sie dziac bo przeciez stoi lozko meble i nic sie nie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3607
No chodziło mi właśnie o odkładanie, a nie o same stanie na ziemi ;)

Niestety domek bez piwnicy, szopki to zwykłe 4 ściany, zamknięte starymi drewnianymi drzwiami i dopóki nie będzie cieplej to słabo z ćwiczeniem tam, ponieważ temperatura taka sama jak na dworze ;p

Zmieniony przez - Mario15 w dniu 2013-02-23 13:36:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
apropos temperatury, ja nie narzekam trenuje w kazdym mrozie, przeciez jak sie rozgrzejesz to jest cieplo ze mozna w krotkich spodenkach smigac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7957
płytki popekały pewnie dlatego ze były zle ułozonem,pzyklejone. podstaw grube gumu pod sztange jak bedziesz robil mc

http://www.sfd.pl/Plan_do_oceny-t518580.html ------>>> MÓJ PLAN DO OCENY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla spokoju rodziców lepiej przenieś siłownie do szopy, ja mam nieogrzewany garaż, ostatni trening przy -6 i dało rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7957
w tym roku zimma dosc łagodna, bez wiekszych mrozów

http://www.sfd.pl/Plan_do_oceny-t518580.html ------>>> MÓJ PLAN DO OCENY!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

|Trening w domu

Następny temat

Ocena i pomoc w wyborze planu treningowego

WHEY premium