SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silownia w domu. hantle sztanga co i jak?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
Witam,mam silownie w domu cwicze juz troche efekty nie sa zle,ale mam troche pytan czy moglby ktos mi podac dobry plan na MASE inne mnie nie interesuje zbytnio,i prosze nie dawac linkow bo tam sa cwiczenia na profesionalna silke a niestety narazie takiej nie posiadam.. chce cwiczenia z uzyciem hantli i laweczki mam jeszcze modlitenik i to wszystko. obciazenia max 100kg wiec nie jest zle.

waga:okolo 70
wzrost;okolo 176
biceps;okolo 34-35
klatka;okolo 100
wiek;17


robilem juz cykl kreatynowy,tzn bralem kreatyne i dextroze i mam pytanie co dalej? ile przerwy ? co brac w przerwie? i co brac po przerwie? chce suple bez zadnej diety,diete sam sobie robie mala.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
szukam tego na forum wszedzie i nic nie moge znajsc ;(( niech pomoze ktos kto wie jak brac kreatyne i kiedy. dzieki,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
ahaa i moglby mi ktos podac jakies witaminy i cos na stawy zebym mogl kupic to w aptece. z gory dzieki za odpowiedzi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Nie jest źle ze sprzętem .Poczytaj coś o treningach fbw , w dziale dla początkujacych w podwieszonych tematach .
pzdr

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
a co z tymi cyklami ? to by mi sie bardziej przydalo a to poczytam.thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Pilnuj diety i tyle .Narazie nie mysl o odzywkach.

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
ale ja wczesniej juz cwiczylem 5 miesiecy bez niczego,tylko cwiczylem sobie tak,bez zadnych rozpisek tylko cwiczylem bo cwiczylem,wiec moge zaczynac brac kretyne itp. jak macie sie wypowiadac tak to dzieki. nie potrzebuje takich wypowiedzi zebym nie bral itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Suplementy nic nie dadzą sokoro nie masz dobrej diety. Jak chcesz to bierz ale to nie ma sensu. Same suplementy nic ci nie dadzą, tylko kasę w błoto pakujesz. I po co się pytasz skoro krytykujesz czyjąś wypowiedź, w której ktoś ci dobrze radzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
bo ja nie pytam czy brac czy nie... pytam o to :robilem juz cykl kreatynowy,tzn bralem kreatyne i dextroze i mam pytanie co dalej? ile przerwy ? co brac w przerwie? i co brac po przerwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
pytalem tutaj o to i pytalem o jakis dobry plan na MASE a nie o to czy brac krete i czy za wczesnie.. moim zdaniem nie jest za wczesnie i sa efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Na masę też jest dieta a nie trening. Trening to bodziec który rusza mięśnie a masę mięśniową buduje regeneracja i dieta. Chcesz masy? Jedz dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 99
mowicie wgl nieprawde... moge wam pokazac fotki mojego brata ktory nie mial nigdy zadneej diety i jak wyglada,fakt cwiczyl z 3 lata na kreatynie bez zadnych steryd i wgl i mial 45 cm w bicku,126cm w klacie wiec nie mowcie mi takich rzeczy... ja nie chce zebyscie mi mowili na temat diety bo mnie to nie intersuje chce abyscie mi podali jak mam zazywac to w cyklach i po nich i czy zmieniac kreatyne. odpowiadac na pytania jesli mozna... a nie samemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA MASE DO OCENY!

Następny temat

HST negatywy

Wiecej