SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja do kontroli

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Płeć

men

Cel

redukcja

Waga

72,6

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

około 14%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca siedząca. Trenuje około 9 rano lub wieczorem około 20. Wstaję 7 lub 9. Idę spać koło 23.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Trenuję 3-4 razy na siłowni. Do tego czasem dorzucam cardio: bieganie, trening piłkarski lub cross fit.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

moja pierwsza porządna redukcja

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

bardzo dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Scitec 100$ whey protein.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4024
Witam. Swoją redukcję rozpocząłem od 1 października 2015. Na początku przerzucenie się na zdrowe posiłki. Wyrzucenie soli i cukru z diety. Później przejście na dokładne liczenie składników. Zacząłem od 2600kcal, następnie 2400kcal bez względu czy dzień treningowy czy nie. Teraz jestem na poziomie 2000kcal, z tym że środa na poziomie 2800kcal w celu podkręcenia metabolizmu. Stosuje też jeden dzień weekendowy jako cheat day. Nie liczę wtedy makro ale nie przekraczam 2800kcal.
Siłownia 3-4 razy w tygodniu. Do tego dochodzi czasem trening piłkarski, cross fit, bieganie i tabata. Jeśli nie robię żadnego z tych treningów to dzień wolny.
Suplementacja: rano tran, magnez, tauryna. W ciągu dnia witamina C lewoskrętna. Odżywka białkowa Scitec do uzupełnienia białka w diecie. Czasem Fit drink z l-karnityną.
Poniżej zamieszczam zrzuty diety z ostatniego tygodnia. Są małe rozbieżności jeśli chodzi o makro. Natomiast w moim programie w którym liczę wszystko bliżej ustawionych wartości. Dorzucam tez foto jak zmieniały się moje wymiary.

Bardzo proszę o ocenę tej diety. Co zmienić? Co dorzucić? Czy jest dobrze?





















Zmieniony przez - nykol w dniu 2016-01-30 10:31:54

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Pytanie do jakiej wagi chcesz dojść bo ładnie Cie ujęło jesli mowa o obwodach. Pytanie co dalej? Zdjęcia się nie wgrały. Jesli mowa o diecie to nie mowie o kaloriach bo rozumiem,ze to końcówka redu. Ale..masło orzechowe wywal. Ziemniaki waz przed obróbka śledziki na raz tez,pełne oleju. Majonez tez do wywalenia. Masz proch przy tak malej ilości białka. 27 nie masz pełnowartościowego białka na śniadanie mleko sie do nich nie zalicza. Polędwicę zamień na kurę indyka szynki sklepowe najlepsze nie sa. Wafle też są przetworzone od czasu do czasu ale nie bazuj na nich. I węgli na kolacje nie musisz sie bać bo widzę,ze raz wrzucasz,raz nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4024
Hm do jakiej wagi? Sam nie wiem :) marzy mi się dobrze wyrzeźbiony brzuch i później budowanie zdrowej masy... Chciałbym zejść tak do 6-7 bf. Wieczorem węgle jem jeśli był trening koło 20, jeśli nie to nie jem.

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Polędwica raz na jakiś czas może być tak samo jak majonez (podkreślam raz na jakiś czas). Zastąp to piersią z kurczaka bądź innym źródłem białka a majonez jak tak lubisz to zrób sam. Jeżeli obwody dają wyznacznik to jedziesz z tym dalej!.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ja tak sobie myślę, że warto byś wrzucił jednak zdjęcia poglądowe z obecnej formy ; )


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-01-30 13:56:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4024
zdjęcia dodane do profilu :)

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Fajną masz sylwetkę, nie schodz z wagą za nisko, bo Cię wysuszy ; ) Ja nawet myślałabym już nad zerowym bilansem i ew. dodaniem kcal, by dobudować.
Zostało Ci trochę brzucha i tyle. Nie wiem, może ktoś rzuci okiem i podpowie .

Warto byś i tu wstawił zdjęcia, nie trzeba wchodzić na profil, bezpośrednio tutaj widać :)


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-01-30 17:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
ja bym podbił kcal bo będziesz suchoklatesem ;) a tak na poważnie, zastosuj się do tego co napisał blue_hope - dobrze gada baba! polać jej :)

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4024
rozumiem ale w takim razie w jaki sposób jeszcze zrzucić resztę brzucha? przy podbiciu kcal nie będzie z tym ciężko? przyznam szczerze że marzy mi się drabinka na brzuchu :)

Barça - más que un club

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy z grupy B

Następny temat

Przejście z diety wysokowęglowodanowej na wysoko tłuszczową

WHEY premium