SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie z treningiem silowym o poprawe wyciskania??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2815
Więc tak robię treningi klatki tym planem przez miesiąc. I efekty są wciągu 4 tyg udało mi się polepszyć z 107kg na 121kg bez żadnych suplementów. Właśnie kupiłem cm3,bcaa i chciał bym zacząć cykl, i nie wiem czy tym planem dalej jechać, czy treningiem niemieckich ciężarowców. Chodzi mi głównie o poprawę siły wyciskania ....


Trenujemy 3 razy w tygodniu (przerwy między seriami 1,5 - 2 minut):

Zaczynamy trening od 40% swojego maksymalnego ciężaru wyciskanego raz. Jeśli raz wyciskasz 100 kg zaczynasz od 40 kg.

Poniedziałek: 15 powtórzeń x 40, 45, 50, 55 ... zwiększamy po 5 kg i wykonujemy ćwiczenie aż nie uda się nam wycisnąć 15 razy.

Środa: 10 powtórzeń x 40, 45, 50, 55 ... zwiększamy po 5 kg i wykonujemy ćwiczenie aż nie uda się nam wycisnąć 10 razy.

Piątek: 5 powtórzeń x 40, 45, 50, 55 ... zwiększamy po 5 kg i wykonujemy ćwiczenie aż nie uda się nam wycisnąć 5 razy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2815
Z góry dzięki za odpowiedz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Typowe plany na siłę masz w podwieszonych. Plan, który jedziesz na pewno zszokował organizm przeplataną ilością powt ale nie jestem pewny czy na dłuższą metę będzie się sprawdzał aczkolwiek jak wejdziesz na suplementację to myślę, że spokojnie 5-6 tygodni ładnie pociągniesz to dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2815
Ok thx za odpowiedz i będę go kontynuować a o efektach powiem za 5 tyg ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2815
Narazie tym treningiem 136kg ładnie siła idzie ale z cm3 nie jestem zadowolony ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
jak należy łączyc inne partie gdy trenujesz klate 3x week ? aktualnie robie sobie 2weeks regeneracji , a potem chce wejsc na silowy plan i wlasnie najwieksze problemy mam z klatka

Zmieniony przez - curzon w dniu 2010-12-03 19:03:31

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Ale chcesz wejść na plan, który kolega zaproponował czy coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
tak dokladnie dlatego pisze w poscie ;) jakbys połączył inne partie i czy inne partie trenowac tym samym treningiem czy normalnym podzialem na serie i rozne cwiczenia ?
Pewnie trzeba bedzie dolozyc 4 dzien treningowy bo jakos tego nie widze ,sila klatki zawsze u mnie kulała , dlatego chce sprobowac tego treningu pozdrawiam

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
odswiezam , nasunelo mi sie jescze pytanie czy w tym treningu wyciskanie lezac jest jedynym cwiczeniem na miesnie klatki ? czy wykonujemy jeszcze np rozpietki ( nie mowie juz o wyciskaniach dalszych skos itp ale izolowane ), senegroth jak widzisz polaczenia innych grup z tym planem ? pozdr

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 149 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4196
odświeżam
Moge zrobić to tak ?
Poniedziałek: trening skinner777
Wtorek: barki + triceps
Środa: trening skinner777
Czwartek: biceps + plecy
Piątek: trening skinner777

i skinner za plan masz odemnie soga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2815
we wtorek nie robił bym barkowa ani tricepsu wtorek to dzien na regeneracje ;] zrob tak:
pon moj trening + biceps+ plecy jak masz sile ;]
wtorek wolne
sroda klata+ triceps
czwartek wolne
piatek moj plan+braki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XVII Otwarte Mistrzostwa Polic w Wyciskaniu Leżąc 13.11.2010

Następny temat

Martwy ciąg - jak to naprawdę wygląda (chwyt, roztaw nóg, pas...)

WHEY premium