SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomylka pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
witam jestem na cyklu 1-10 deca e7d 200mg 1-11 prolo 100mg e3d winko 5 -12 50mg e2d, i teraz mam problem zamowilem tescia 15 strzalow zeby starczylo do 11 tyg , a tu walek zamiast tescia przyszedl mi omen co teraz odeslac i wymienic , czy dokonczyc na omce

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Bron cie Panie Boze!!!!!! Przeciez ty potrzebujesz tescia!!!!! A masz teraz omke!!!!! Czym predzej wymien ja na tescia!!!!!:P:P:P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
dzieki za rade, wytlumaczysz mi dlaczego przeciez omka to testosterony z gory dzieki

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
No przeciez jaja sobie z ciebie robie:) Piszesz, ze zamowiles tescia, a p rzyszla omka:P A co jest w omce?? Tren??:P
Jesli nie dasz rady wymienic na prolo, to bez problemu mozesz konczyc na omce. A tak w ogole w ktorym jestes tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
dopiero w drugim, a ty jak bys zrobil zostawil bys omke czy zamienil, co da lepsze efekty

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Nie wiem, czy jestes gotowy na omke. Jaki cel cyklu? Ktory cykl? Ankieta by sie przydala.
Ale pomijajac te kwestie, jesli jestes dopiero w 2 tygodniu to nie ma w ogole czym sie martwic. Omeczka jak najbardziej moze byc. Jak sie nie przylozysz do diety, to na omcke cie pewnie troche bardziej podleje niz na prolo, ale teoretycznie i przyrosty moga byc nieco wieksze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
kiedys jechalem na omce ale solo, cel cyklu troche masy , ile kilo w takim cyklu powina przyjsc wedlug ciebie przy dobrej diecie i odzyweczkach z 10 przyjdzie

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maciarek ****a ale Ty sie tematow nazakladasz...
na drugi raz bedziesz mial nauczke ze sie towar kompletuje przed cyklem a nie w trakcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 506 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2968
przecierz jego cykl jest i tak lipa
200mg deki to testa daj min 400mg.....bo teraz masz kibel.
wez lepiej ome to 2 szoty na tydz stykna

na przyszłosc najpierw kompletuj towarek potem bij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
NAUCZKA. Nie zabierać się za cykl bez kompletu. A odblok ma? Czy za 5 dwunasta szukał będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
obstawiam ze dopiero 5 po dwunastej

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino i tren LK

Następny temat

ile CLOMIDU ???

WHEY premium