SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w doborze środka obronnego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 242
a więc mam taki temat bo jak wiadomo było dziś zakończenie roku szkolnego i wiadomo jak to licealiści lubią sobie chlapnąć conieco, poszliśmy ze znajomymi na miejscowy poligon(lublin) jak wiadomo "impreza" mocno zakrapiana itp. kiedy mieliśmy się zbierać już koło 16-17, większość trzeźwa przychodzi ok 15 dresów i do nas czy mamy piwo i my że nie i sobie poszli a potem za 10minut jeden przychodzi i pyta się czy mamy 20zł i kolega mówi, że co to bank jakiś, no i jeden z nich (tych białych czapeczek) do koleżki portfela się zaczął dobierać i wiadomo jak to się dalej potoczyło... my w 6 cali w krwi itp. pobici i zanim zadzwoniliśmy po kolegów i oni przyjechali po 30min samochodami tamci uciekli... zgłosiliśmy sprawę na policję, ale nie sądzę żeby to cokolwiek dało.

I teraz pytanie do was, co zrobić żeby hipotetycznego następnego razu nie było? paralizator/pistolet na gaz/gaz pieprzowy?

mam nadzieję, że mnie rozumiecie, starałem się przejrzyście na spokojnie opisać całą sytuację, tymczasem lepszą ekipą teraz z chłopakami idziemy sprawić im odwiedziny na ich terenie :) odezwę się jutro tymczasem wy piszcie jakieś rady.




Zmieniony przez - mr_sparrow w dniu 2011-06-22 20:17:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
co tu ukrywać - zobaczyli przestraszone dziewczynki to i was postukali.
Was iluś tam było, a oni przeglądali torebkę waszej koleżanki - no nic "gratulacje".

Moja rada dla was - na miejsce pikników i spotkań wybierajcie bardziej ludne miejsca, tam jest mniejsze prawdopodobieństwo, ze ktoś was zaczepi.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
albo chodzić w 20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 242
@yang32: Trochę źle mnie zrozumiałeś, bo oni chcieli wyciągnąć koledze portfel z kieszeni a nie przeglądali torebkę koleżanki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
A mnie sie wydaje, że Yang Cię bardzo dobrze zrozumiał...oj dzieciaki, dzieciaki, następnym razem zorganizujcie sobie imprezę u kogoś w domu, bo z waszym "pacyfistycznym" nastawieniem to żadne gazy/pałki/paralizatory etc. nie pomogą - jeszcze by wam zabrali te gadżety i "przetestowali" na was...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
gdzie takie bandyty bo też jestem z lublina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 242
dresiarze z czechowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
No nie wiem, czy 15 vs 6 daje dla przeciętnego człowieka inny wybór, niż dostanie łomotu, które określacie, jako pacyfizm... Na pistolet gazowy trzeba mieć pozwolenie. Ewentualnie miotacz gazu albo nóż.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
tak doradzaj dzieciom noże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Gość pytał o środek do samoobrony, to mu odpowiadam. Co ma kupić dildo do samoobrony, jak w GTA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
nóż to nie jest najlepsze narzędzie do samoobrony

a jak mam być szczery to się zastanawiam na ile koles sprowokował ta sytuację głupimi odzywkami w stylu "a co to jakiś bank" czy inne w tym stylu o ile były.
Nie prosciej było powiedzieć że po prostu nie ma albo ze właśnie wszystko na browary wydał?

na taką przewagę liczebną wątpie by cokolwiek się zdało. Co najwyzej jakiś naprawdę sporawy gaz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja w boksie?

Następny temat

Plan treningowy do rozciągania

WHEY premium