SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc dla dziewczyny! :P

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 104
Mam 18 lat, cwicze 3 lata, ostatnio mialam przerwe przez kontuzje ale juz ok. Od listopada jestem na rozpisce dzieki ktorej mam zejsc do 45-48 kg, potem wejsc na mase a celem jest debiut w fitness sylwetkowym. Diete trzymam, bardzo uwazam na to co jem, biore oprocz tego izolat i bralam wczesniej rozne spalacze ale nic nie dawaly. Waga spadala ale po odstawieniu bylo tak samo potem, nawet przerozne cardio nie pomaga, nawet po 2 razy dziennie ;/ najmniej wazylam 50,5kg ok rok temu a teraz waze po kilku tygodniach przerwy 60 ;/ zrobie wszystko zeby kiedys stanac na scenie ale ni cholere nie chce ruszyc redukcja...nie mam problemu z nabieraniem masy. typowa budowa endo. Dodam ze jestem zielona jesli chodzi o sterydy. Bralam kiedys tylko clena ale oczywiscie nic nie dal. Badania ok, podwyzszony kwas moczowy lekko. Teraz czytalam i mam na mysli primobolan, saa lub clen. ale jak to dawkowac?? dodam ze w gre wchodzilyby tylko tabsy bo mieszkam z rodzicami u ktorych nawet jak biore bialko to masakra.
1. WIEK: 18
2. WAGA: 60
3. WZROST: 152
4. WYMIARY:
-biceps: P 27 L 29
-klatka: 86
-udo: 51
-talia: 83
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko: 150
-węglowodany: 200-250 (zalezy czy dzien treningowy czy nie)
-tłuszcz: 30
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: clenbuterol 2x 2mg dziennie 2 tyg codziennie 2 tyg przerwy 4 takie cykle
8. TRENING: siłowy
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: hmm...skonczylam brac jakos w lipcu
11. POZIOM BF%: 23
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): wolna przemiana
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 65
-martwy ciąg: 105
-przysiad: 85
(ale po kontuzji juz tylko maly ciezar i technika) :P

błagam, pomozcie!!



Zmieniony przez - mimi110 w dniu 2015-02-23 16:18:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1704 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5992
Tak jak wyżej piszą zacznij od diety i treningu bo cos na pewno lezy u ciebie.

Nawet jak weźmiesz SAA czy też clen, one na pewno ci pomoga ale na czas brania, po odstawieniu wrocisz do tego co jest obecnie albo jeszcze gorzej.
Bedzie efekt yoyo z wiekszym przytupem....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 282 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17504
hmmm...
dziewczyno masz 18 lat i interesuje cię SAA!?
daj spokój wszystko osiągniesz dietą jeśli nie idzie to coś robisz źle doświadczenie zdobywa się z czasem
to sport dla wytrwałych SAA namieszają ci tylko w układzie hormonalnym i będzie problem
co do spalaczy tłuszczu to one są tylko dodatkiem zawsze najważniejsza jest dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za mloda jestes na saa,dieta to klucz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
j/w nie idzie tak jak powinno to kuleją podstawy, dieta, trening. sterydy nie są magiczne i nie zrobią za ciebie roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
Wstaw foty jak masz efekty yoyo to zle dieta jw

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 104
Zmieniony przez - mimi110 w dniu 2015-02-23 18:34:17

Zmieniony przez - mimi110 w dniu 2015-02-23 18:35:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
Poczekaj jeszcze 3 lata do tych 21 lat i wtedy pomyśl o SAA, takl jak kolega wyżej napisał, tylko Ci to namiesza w gospodarce hormonalnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie chyba zapomnieli, że autorem jest płeć piękna więc przez te 3 lata absolutnie nic jej się nie zmieni z hormonami, są już ustabilizowane. a ten wiek 21 lat jest optymalny dla mężczyzn, aczkolwiek największy sens miał 50 lat temu, teraz nawet faceci szybciej dojrzewają i to jest fakt naukowy . Co nie zmienia faktu, że na pewno dieta kuleje. Wiesz, że jesteś endo, więc to już jasna instrukcja co robić. I dziewczyno, nie tykaj się SAA, może jestem szowinistą pod tym względem ale to nie dla kobiet wynalazki, a jak uderzasz w fitness to już w ogóle. Trzymaj się i powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
To dopiero 18 lat, czy dziewczyna czy mężczyzna to za młody wiek .Nie wiadomo tak na prawde czy już 'dojrzała' , także najbezpieczniej i najlepiej poczekac . Teraz ostry trening i dieta. A SAA są dla ludzi i kobiety tez jak najbardziej mogą stosować, nie widze przeciwwskazań jak kolega wyżej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 404 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26509
Coś wrzuce od siebie, bo znając życie jak sie ktoś uprze to i tak weźmie. Jak jusz sie chcesz "truć" to nie saa a popytaj o subitramine ( dawniej meridia , zelixa jusz wycofane). Umnie laski robią na subi super formy na wakacjie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5154
Weź pod uwagę ze moja koleżanka w podobnym wieku 20 zjadła wino i primke pozniej małe dawki itp.. I skończyło sie tym ze zauważyłem większa szczenke, kości policzkowe i zmieniony głos na bardziej męski wiec myśle ze nie warto absolutnie w twoim przypadku a masz tylko 18 lat . Szukaj problemu w diecie ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

iniekcja

Następny temat

ciąża podczas cyklu

WHEY premium