SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc dla dziewczyny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
mam problem cwicze w warunkach domowych, ale wychodzi mi to kiepsko mam do dyspozycji rowerek i trampoline, ale jestem osoba ktorej ciezko przychodzi wstanie z łóżka co mam zrobic zeby miec wieksze checi do cwiczen. mam 19 lat i 164 cm wzrostu i wage 70 kilo chcialabym do wakacji schudnac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 189 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1696
galek89

to sa wlasnie bolaczki "trenowania" w domowym zaciszu.

proponuje zakup karnetu na normalna silownie,gdzie nie tylko znajdziesz kogos,kto pomoze ci w ulozeniu odpowiedniego programu,ale takze bedziesz miala mozliwosc poznania innych pan,majacych te same lub podobne dylematy,co i ty.
mimo,ze na karnet bedziesz musiala wydac jakies tam pieniadze(nie zawsze male)i w jakis sposob moze cie to zmobilizowac,to musisz sobie odpowiedziec na jedno,bardzo wazne pytanie:
jak bardzo pragne zmiany swojego wygladu?

silna motywacja to podstawa-bez tego nic nie bedzie.

pozdrawiam.

PS.
jak czytanie po angielsku?
oto fajna stronka dla ciebie:

http://www.musclewithattitude.com/

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22
dziekuje bardzo narazie mam krucho z kasa ale postaram sie i sprobuje chociaz raz juz chodzilam ale przestalam bo za daleko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26217
Pomysl o wakacjach... o wodzie o plazy o nas (facetach ) o przyjemnym lekkim wiaterku i o swojej pieknej sylwetce w której czujesz sie znakomicie ... wizja takiego świata powinna Cie zmotywowac :) i mysl tak za kazdym razem kiedy dopada Cie zniechecenie

WYRYJ sobie taki obraz w swojej podswiadomosci z kazdym najmniejszym szczegółem i ciesz sie tak jak bys juz w nim zyła :) zasypiaj z ta piekna mysla i budz sie razem z nia...

jak wbijesz podswiadomosci taka wizje to zobaczysz ze na pewno sie urzeczywistni... tylko musisz w to UWIERZYC i systematycznie trenowac i prawidłowo sie odzywiac ale nie mysl o tym jak o karze tylko w samych pozytywnych kwestiach a zobaczysz ze uda sie na pewno tylko sama musisz w to uwierzyc...

...poza tym mozesz rozpowiedziec wszystkim znajomym, rodzinie, sasiadom WSZYSTKIM których znasz ze własnie zapisałas sie na siłownie czy do klubu fitness i zamierzasz cwiczyc i masz cel do którego bedziesz uparcie dazyc i wyznacz sobie taki cel - tylko realny, na poczatku małymi kroczkami np. za pierwszy cel mozesz sobie obrac ze zrzucisz kilogram... zobaczysz jak sie ucieszysz i jak Cie to zmobilizuje do dalszych wiekszych celów gdy najpierw osiagniesz te mniejsze :) a wstyd przed znajomymi w przypadku gdybys chciała po tygodniu czy dwóch zrezygnowac - jesli zalezy Ci na zachowaniu twarzy - nie pozwoli Ci sie poddac

poza tym polecam książke "Potega podswiadomości" Joseph Murphy'ego ... tu masz streszczenie --> https://www.sfd.pl/_POTEGA_PODSWIADOMOSCI_WEJDŹ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!_Każdy_niech_to_przeczyta_a........-t248347.html ale mimo to ze nigdy nei czytałem ksiazek w szkole i nie jestem molem ksiazkowym to ta książke Ci polecam i wszystkim którzy maja jakies jakiekolwiek problemy w zyciu...

Życze duzooo motywacji i owocnych treningów...

zdr.

p.s. poza tym jeszcze jedno... zawsze trenuje sie razniej we dwójke :) wiec spróbuj namówic jakas kolezanke/kolege do cwiczen :).. moze akurat Ci sie uda... zreszta ktos wyzej jzu o tym wspominał...

Zmieniony przez - Matrix89 w dniu 2008-02-24 19:31:38

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obliczenie zapotrzebowania - problem !

Następny temat

Co najlepiej zjesc po aerobach?

WHEY premium