SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

iniekcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
1. WIEK: 24 lat
2. WAGA: 84 kg
3. WZROST: 196 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 118
-udo: nie wiem
-talia: 85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ponad 2 lata
6. DIETA w trakcie cyklu: węgle podbijam w dni treningowe, w nt podbijam tłuszcze a z węglami nisko, profilaktyczmie: czosnek,omega, kompleks wit.
-białko: 3g/kg
-węglowodany: 4g/kg
-tłuszcz: 1g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
ten pierwszy
8. TRENING: 4 razy w tygodniu, 3 razy aeroby
9. CEL CYKLU: Masa dobrej jakości
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: około 13%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycie
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie wiem


Cześć
Czy możliwe że robią się mroczki przed oczami po iniekcji jak za szybko wtłocze ? zaraz po wbiciu muszę się położyć i tak po 5 minutach wszystko ok. Robię wszystko jak należy jeśli chodzi o samą iniekcję aspiracja, pełna sterylność tylko wtłaczam szybko żeby nie zruszyć ręki tak do 10sek. Nie wiem czy to przez stres, bo sam wbijam w pośladek albo za dużo wbijam na pierwszy cykl, czy organizm się musi przyzwyczaić. Tak z ciekawości dawka jest dobierana pod wagę czy ogólnie 250mg enana co 5dni dla mężczyzny jest umiarkowana. Zamierzam uciąć trochę kcal pod koniec cyklu.
Z góry dziękuję za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
13%bf i meta +masa imo patologia. Potrzbujesz suchego cuklu, na ktorym bedziesz widzial swoj obecny stan skladu ciala. Oxa? na twoim poziomie głupota, bo dobra oxa kosztuje duzo i jest to kosmetyk w standardowych dawkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie stres, miałem tak przy pierwszej iniekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
uspokoiłeś mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
a jak z tym dawkowaniem dobiera się pod wagę?

Nie będę zakładał kolejnego tematu tylko może jeszcze ktoś mi napisze czy po vlcd można wrzucić mete na kicka czy odpuścić bo wiadomo że tłuszcze będą nisko i węgle na początku też i nie wiem czy flaki będą miały się dobrze przy 25mg przez 4tyg. Nie brałem wcześniej mety.



Zmieniony przez - t.jod w dniu 2015-02-23 12:14:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
odpowie ktoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
odpusc sobie mete na vlcd. Masz miec nisko estro, niskie estro - lepsza lipoliza. Zreszta tez na wycince liczy androgennosc srodka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
myślałem że jakby wrzucić mete w małej dawce na kicka po vlcd to szybciej metabolizm rozbuja i szybciej kcal podbije trochę



Zmieniony przez - t.jod w dniu 2015-02-23 23:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
Można dodać coś żeby estro trzymać na przyzwoitym poziomie? coś profilaktycznie, nie myślę o nolvie czy etadronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
Dlaczego nie etadron? Masteron pomoze tobie trzymac w ryzach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
ile masteron powinienem być bity i dawkę jaką byś doradził jakbym leciał z testem żeby wyciągnąć coś z cyklu. Z tą metą się tak uparłem trochę bo leży mi w szafce do 2016 ma termin a prawdopodobnie w tym roku od sierpnia już nie będę wchodził na cykl. Tylko po vlcd boje się że zniszczy mi kichy jak będzie malutko węgli i tłuszczy na początku. Albo ją wcisne na koniec cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1931
exe będę kombinował dopiero jak bardzo wywali estro, chyba że można zapobiegawczo podjadać bez badań



Zmieniony przez - t.jod w dniu 2015-02-24 12:20:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca tesc cyprionat winko tab 10 mg odblok

Następny temat

pomoc dla dziewczyny! :P

WHEY premium