SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

po 5 miesiącach treningu, co dalej ? FBW nadal czy cos innego ....

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3837
Witam. Własnie niedawno skończyłem mój II trening FBW na którym wracałem do formy po 3 tyg chorobie. efekty siłowe zadawalajace wszystko ładnie idzie przynajmniej tak mi sie wydaje. (niestety nie trzymam diety ) Potrzebuje sie doradzić was co teraz sobie przetestować. Myślałem nad troszke takim zmyślnym FBW. Ostanie dwa cykle treningowe robiłem ćwiczeniami typowo złożonymi (wszystkie ćw), tylko w treningu nie uwzgledniłem martwego. Chciałem spróbować coś z seriami łaczonymi, superseriami itp. wieksza intensywnościa treningu uwzględniając ćwiczenia złozone oraz izolowane. Jesto w ogóle sens robić taką rozpiskę ??? Równiez w tym treningu chciałem sie bardziej skupić na pewnych konkretnych partiach ciała. Głownie chodzi mi o górę klaty, bic i tric, bo mam takie wrażenie jakby najbardziej mi rece odstawały.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 60

Wzrost: 167

Cel treningowy: siła, masa

Staż treningowy na słowni: 5 miesiecy

Uprawiane inne sporty: różne

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Jesto ok ;]


Dieta: niestety nie trzymam

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale przeszedlesz juz przez dwa cykle i oba to FBW tak? Teraz chcialbys kolejnego full'a bardziej zmyslnego, zasmuce Cie FBW ce****e prostota i ciezko robic z niego jakis zmyslny trening. Ale zobaczymy co da sie zrobic.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3837
Tak tak, miałem juz ACT, i 2xFBW. Coć chciałem innego spróbowac, nawet za duzo innych ćwiczeń nie próbowałem tj: wyciskanie frnacuskie, bic na modlitewniku, uginanie ramion na skośnej itd. Chce próbować, analizować i potem przekładać to na lepszy trening. Juz tak mniej wecej wiem co na mnie nieźle działa, co świetnie odczuwam ale to wciąż za małooo ;]. Myślę że coś wymysli bo chciałbym już sobie powoli zacząc machac, narazie mam tyg przerwe regeneracyjna. ale kończy sie w sob. Moze cos razem zmajstrujemy tylko jakis pomysł zapodaj Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 338 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3847
może warto porzucić FBW na rzecz splitu każdej partii dwa razy w tyg. intensywność jest podobna, a trening wykorzystuje ćwiczenia izolowane... Jeżeli namieszasz w FBW to wg mnie wyjdzie combo, które nie będzie miało właściwości ani jednego, ani drugiego treningu...
poczytaj https://www.sfd.pl/[art]_Split_-_partia_2x/tydzien._Dla_początkujących_i_nie_tylko...-t414311.html zaznaczę, że wszystko to jest nawet na pierwszej stronie wystarczy poszukać

you were born small and weak... but you have not stay that way...

pozdrawiam nocti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3837
Nad splitem myslalem ale mam ograniczony czas w tygodniu i to by nie wyszło za bardzo. a chcialem fbw przynajmniej przez pół roku pociagnąć. moze spróbuje metody 5-10-15 albo cos w tym stylu. chyba nie ma sensu ulepszac czegos co juz jest dobre . Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny. poprawy?

Następny temat

Pompujemy... xP ( ocencie pls)

WHEY premium