SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

plecki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1139
1.ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM
2.PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM

czy te 2 cwiczenia wystarcza na plecki ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
no panowie na wyciagach co on moze zbudowac
tzn. z doswiadczenia wiem bo drazka nie mam ze wyciag jest strasznie****owa ze tak powiem alternarywa na plecy i tyle , a tu wyciag i wyciag
nie nie nie nie nie nie
chociaz moze wiecei lepiej
ide na siłke joł
krzychu kupiłem ten aleve- no i cos mi w zoładku po nim jezdzi (dzisiaj robie klate, koniec z odkładaniem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
nieeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Pytanie z dupy zasługuje na odpowiedzi z dupy...

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
krzuchu a nie na skasowanie?:>

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
liczę na to, że autor się zastanowi nad pytaniem i zada je w bardziej sensowny sposób.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1139
co to w tym pytaniu jest z dupy ??
moje pytanie jest proste jak**** czy te 2 cwiczonka wystarcza na pobudzenie plackow do wzrostu(cel masa) cwicze juz 2 latka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
masz prosta odp nie

masz dokaldna odpowiedz nie bo nie

masz rade na przyszlosc idz czytac i nie pisz glupich tematow

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Teraz je rozwinąłeś, wierzyłem w ciebie - poprzednio nie napisałeś "do czego mają wystarczyć"

Te dwa ćwiczenia wystarczą do pobudzenia mięśni pleców do wzrostu, wystarczą na jakieś 6-8 tygodni, bo po takim okresie musisz wprowadzić zmiany do treningu. Nie ma zestawu ćwiczeń, który raz ułożony wystarczy "na zawsze".

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
krzyychu a prostownik to co? :P

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ja myslę jednak, że nie wystarczą/przynajmniej nie na aż tak długo/, może na odciążenie od ciągle wykonywanych ćwiczeń tak, ale nie są one na tyle dobre by dać aż taki mocny bodziec do wzrostu masy/chya że jest to początek "zmagań" na siłowni- ale chyba nie/możesz jee wprowadzić powiedzmy na miesiąc/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Prostowniki heh:P znam kolecia co nie ćwiczy tylko dlatego ze nie lubi jak mu coś koło dupy rośnie a teraz troche śmiesnie wygląda jak juz ćwiczyć to całe ciało zeby potem śmiesznie nie wyglądać!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jestem poczatkujacy, mam kilka pytan

Następny temat

Krótsze ruchy - Colemanki :-)

WHEY premium