SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

piramida ...i pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ...mam pytanie odnosnie treningu piramidalnego ...powiedzcie ...bo ten trening to jest na mase ..prawda ? A jeśli ja ją robie ...to może ona wyglądać tak : (mówie o powtórzeniach)
12,10,10,8,8,6 ...moge tak ćwiczyć klate i biceps z taką ilością serii ? Czy raczej 12 10 10 8 6...Czy ten pierwszy może być ? (Chodzi mi o nabranie masy) Aha ...i jeszcze jedno, jak się zacznie już ćwiczyć piramidke to potem bede ją ćwiczył cały czas ...? Bede zwiększał stopniowo ilośc serii i cięzarów ...ale czy potem kiedy już nabiore masy to jest jakiś inny trening , czy raczej na mase się najlepiej robi piramide ...a potem tą nabraną mase ( w zalezności od postawionego przez siebie celu) ...tylko utrzymywać treningi też piramidka ...? Proszę o odpowiedzi ...i z góry za nie dzięki )Narka !

...yipee-ki-yay motha****er ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
Q... nie wiem co sie dzieje na tym forum wszedzie sa po 2 posty o tym samym jak nie o wioslowaniu w opadzie to ta piramida itp.... wszystko to o co sie spytales masz opisane w atlasie cwiczen... i na mase nie robi sie po 6 czy 5 serii... tylko 3 lub 4 12/10/8/8 albo 12/10/8/6 zalezy czy zwiekszasz ciezar w ost. seri... "Bede zwiększał stopniowo ilośc serii i cięzarów" ciezar owszem mozesz zwiekszac a nawet powinienes... ale jak cwiczysz na mase to nie zwiekszaj ilosci serii... po co??? a jak juz nabieżesz masy to potem mozesz zrobic sobie trening na rzezbe... ale narazie jak nie masz masy to nie bede Ci go opisywal... mam nadzieje ze wszystko zrozumiales... i nie bedziesz zakladal 2 tematow o tym samym.....................

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzięki za odpowiedz ...odnośnie dwóch postów to sorki ale przy "pierwszej piramidce" - pierwszym temacie który chiałem wysłacto wystąpił jakis błąd i myślałem że się nie wtyłał ...a odnośnie 5 serii ...to nie moge ich stosować w piramidzie na mase ?? Przecież jeśli chodzi o powtórzenia ...( ja bym ew. robił tak 12,10,10,8,6 ) ...to jest na mase ...? Jesli będe robił tak jak podałem wyżej te pięć serii to nie wyrobie sobie masy ...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
KUL wystarczająca liczba seri na mase 4 ...12/10/10/8/6 czemu akurat masz 10/10 ??? i to bys zwiekszal ciezar czy mial bys ten sam...??? w planie na mase stosuje sie 3 lub 4 serie... i to w zupelnosci wystarcza...a moze jak robisz te 4 serie to sie przy tym nie meczysz i dlatego chcesz robic 5???... moze robisz zle technicznie albo zbyt maly ciezar... takie jest moje zdanie poczekaj na innym moze...doradza Ci cos innego

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli chodzi o 10/10 to tu bym nie zwiekszał cięzaru tylko jechał tym samym przez dwie serie...tylko własnie zwykle robie 5 serii i nie czuje się aż tak bardzo zmęczony jak bym chciał ...i własnie dlatego chiałem wprowadzić sobie w piramidzie 5 serii na klate i 4 na biceps (w poniedziałki) Co o tym myślicie ? Na biceps by było 12,10,8,6 ...czy lepjej było by raczej 10,10,8,6 ...jak myslicie ( mówimy o bicepsie i o planie na mase ) No to tyle ...wielkei dzięki za odpowiedzi i narka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
KUL a jakie cwiczenia robisz na klate...???? najlepiej było by jak bys rozpisał cały swoj plan z iloscia powturzen i iloscią serii... na bica...pragresja 12/10/8/6 jest ok ale robisz tylko 1 cwiczenie jak to jest...?? napisz cały plan

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jush Ci pisze ...mój plan który mam zamiar wprowadzić od poniedziałku ..wygląda następująco :
Poniedziałek:
Klata:
1.wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12 10 10 8 6
2. Rozpiętki 12x
3. Wyciksanie sztangielek na ławce poziomej 12 10 10 8 6
Biceps:
1.Ugninanie naprzemianstronne 12 10 8 6
2.uginanie 'młotkowe' 12 10 8 6
3.uginanie namodlitewniku 12 10 8 6

Tak by wyglądał poniedziałek ...ze względu na to ..że mam tylko 3 ćwiczenia na klate i 3 na biceps ...postanowiłem żeby własnie mieć 5 serii na klate i 4 na biceps ...tyle że w pierwszej serii na klate ...to była by taka seria pół-rozgrzewkowa ( z cięzarem 60 % moich możliwości )
No i co o tym myslisz ? Moge tak robić bez ryzyka żadnych kontuzji...? Aha i chodzi mi o mase !! No to dzięki z góry za odpowiedz i narazie !!

..yipee-ki-yay motha****er ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 467 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4446
KUL ja bym ci proponował tak:
Poniedziałek:
Klata:
1.wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12/10/8/6
2.Wyciksanie sztangielek na ławce skośnej glowa w gore(jak masz) 12/10/8/6
3.Rozpiętki 10/10/10
Biceps:
1.uginanie na modlitewniku 12 10 8 6
2.uginanie ramion ze sztanga lamana lub prosta w staniu 12/10/8/6 lub uginanie ramion ze sztangielkami 12/10/8/6/

ja teraz mialem podobny plan...i jest za***i.... męczący...chyba ze robisz zle technicznie...

"Gestorben dauer das ist gut"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lol to ja mam jakies dziwne plany treningowe...moj trening na mase to 4 serie po 6 powtorzen tym samym towarem. czy cos zle robie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak panowie ...ale ja ćwicze w domu nie nie mam do dyspozycji ławki poziomej ...i sztangi łamanej....W takim wypadku moge robić to ..co zaproponowałem tam ...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak panowie ...ale ja ćwicze w domu nie nie mam do dyspozycji ławki skośnej ...i sztangi łamanej....W takim wypadku moge robić to ..co zaproponowałem tam ...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piramida ...

Następny temat

Brzuch

WHEY premium