SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocencie moją diętę :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 696
Cześć :)
Proszę o ocenę diety. Poniżej ankieta. 3 miesiące temu postanowiłam odmienić swój wygląd- kupiłam dietę i trening. Jeżeli chodzi o trening to jestem jak najbardziej zadowolona i cały czas z niego korzystam, natomiast dieta to dramat - w dni treningowe 1500 kcal, w dni nietreningowe 1100-1200 kcal - fakt chudłam, ale byłam wiecznie głodna, zmęczona i tylko miałam ochotę spać. Schudłam 5 kg. Mój cel chciałabym osiągnąć do września 2017. Pomóżcie :)

ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: klaudia_kb
WIEK: 23
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 3

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 62
WZROST: 170
OBWÓD RAMIENIA: 27
OBWÓD ŁYDKI: 34
OBWÓD UDA: 52
OBWÓD BIODER: 88
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: ??
OBWÓD TALI: 71
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 80

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
Płaski brzuch!!!! Nie jestem gruba, nic mi tak nie przeszkadza jak ten odstający brzuch :(

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: Nie
WADY POSTAWY: nie
ALERGIE: nie stwierdzono
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: nie
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? Tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? tak
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? Nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: białko
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
chyba wszystkie diety cud jakie zostały stworzone, niestety efektów brak

****DIETA*************************************************
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
chudnę
****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: Tak

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - 3x w tyg trening siłowy + 45min cardio; 2x w tyg basen


"batonik" w diecie robię sama - płatki owsiane + suszone owoce :)










Zmieniony przez - klaudia_kb w dniu 2016-11-25 08:00:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
A badałaś poziom kortyzolu i jeśli tak to wrzuć wyniki. Poza tym ja bym nie tłukł tego kardio tyle a raczej zrobił krótki interwał. Tobie nie potrzeba redukcji dalej - bo zostanie skóra i kości. Raczej rekompozycji.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 696
Nie badałam :(
Inerwaly jak długo i ile razy w tyg ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
interwały tak między 8 a 15 minut. Myślę że na start wystarczą 2 razy w tygodniu. Jeszcze kwestia w jakiej formie chcesz wykonywać te interwały.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 696
A co proponujesz ? :) czyli rozumiem ze dieta jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Dieta w miarę ok - można by się czepiać - ale to jakiś czas i tak trzeba potrzymać taki rozkład, żeby dokładniej zobaczyć co zmienić. Interwały bym dał na ergometrze lub rowerku spinningowym. Ewentualnie jakieś inne wytrzymałościówki w formie interwałowej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 696
OK, dzięki za wskazówki :) w takim razie działam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Ja bym w tej diecie uwzglednila lepsze mieso niz kurczaka i inne zrodla wegli niz chleb i makraon ( mam nadzieje, ze nie tylko to jesz), wywalila ta przetworzona wedline. Falda kortyzolowa. Nie tylko od kardio ale i od diety 1200/1500 kcal.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 25/11/2016 12:14:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 696
To jest tylko 1 dzień :)
Oprócz kurczaka jem dużo ryb 2-3 razy w tyg :) oczywiście ryż, kasze tez jem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
No i zbadaj ten kortyzol - to myślę czarno na białym będziesz miała od czego ta fałda.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Tylko ze zeby badanie kortyzolu mialo sens to musi byc rano i wieczorem, aby sprawdzic, czy on wieczorem spada. I to najlepiej ze sliny. Inaczej to wyrzucanie hajsu w bloto.
Problèmes w tym, ze to dosc drogo wyjdzie.
Trenujesz rano czy wieczorem? Jak wyglada u Ciebie sen? O ktorej sie kladziesz, Jak dlugo spisz, czy latwo zasypiasz itp

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla początkującej niewiasty.

Następny temat

opreacja łąkotki kolana

WHEY premium