SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowe zdjecie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1179
Co ja bym dał za taki wyglad?? Pewnie kilka lat ostrych treningów przy dobrej diecie i przy odpowiednim wspomaganiu. I może kiedys też tak bede wygladał. Ale teraz puki co to moge sobie pomarzyc o takiej sylwetce. Metrowiec powodzenia na zawodach jak wystartujesz i duzy rosnij. Pozdrawiam

Jestem mały a chce być duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 535 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15737
metrowiec,jedno pytanie,dlaczego przestales biegac majac takie dobre wyniki,i do tego jeszcze talent??

Go to hell...!(There is no life,with out the pain)

NIEZRZESZONY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
pierwsz sprawa to pieniadze, a druga to kobieta.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 535 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15737
no fakt,moj staruszek jak gral jeszcze w pile mogl grac w drugiej lidze,ale wiesz moja mamcia heheh,teraz moze bym mial slawnego ojczulka (joke)
ale prawda, przewaznie wszystko rozbija sie o kase,od niedawna wszedl dopiero taki sponsoring,wczesniej trza bylo z wlasnej kieszeni bulic..
Takie juz jest zycie....eeh (dzieki za odp)

Go to hell...!(There is no life,with out the pain)

NIEZRZESZONY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
No tak. Wyglądasz niźle delikatnie mówiąc. Jak sie na Ciebie patrzy to można stwierdzić, że urodziłeś się (bez urazy) koksiarzem. Nie wiem jak doszedłeś do takiego wyglądu ale żadko bardzo się spotyka ludzi tak wyglądających, którzy nie koksowali.

Kulturystyka naturlana nie obejmuje sterydów anabolicznych oraz inncyh substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
No to masz problem bo mnie uraziles.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Nie miałem takiego zamiaru. Jeżeli doszedłeś do tego bez koksów to jestem pełen podziwu i naprawdę gratuluję. Oznaczało by to że jesteś naprawdę wielkim człowiekeim (w dwuch znaczeniach). Ale jeżeli kosowałeś to nie jesteś wiele wart prucz kupy mięśni i wypranego mózgu. Mam nadzieję, żę doszedłeś do tych wyników w miarę zdrowy i naturalny sposób.

Kulturystyka naturlana nie obejmuje sterydów anabolicznych oraz inncyh substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984


Oczywiście dochodż jeszcze do tego warunki genetyczne, które niwątpliwie posiadasz. Ja nie mając warunków przez trzy lata w naturalny sposób doszedłem do 41 w ręce i to cały mój sukces bo w klatce mam 94 na wydechu :(

Kulturystyka naturlana nie obejmuje sterydów anabolicznych oraz inncyh substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Jestem ciekaw co bys powiedzial Gluchowskiemu lub Strzelinskiemu. Jestes jeszcze mlody, jeszcze duzo rzeczy nie rozumiesz. Pogadamy za pare lat.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
A co mam im mówić? Nie mam dla nich specjalnego szacunku. Masz rację co do tego, że jeszcze wielu rzeczy nie rozumiem ale rozumiem na pewno jedno, że takie dążenie do sukcesu to sukces krutkotrwały bo potem przychodzi klęska zdrowotna. Spójrz na Arnolda. Kiedyś wileki mistrz, idol wszystkich, i co mu to dało. operacj na serce i jak wejdzie po schodzch na pierwsze piętro to jest zdyszany. Człowiek wrak. Nie obawiasz się tego? Nie zastanawiałeś się nad tym? Nie można żyć tylko chwilą obecną ale też zastanowić się nad przyszłością.

Kulturystyka naturlana nie obejmuje sterydów anabolicznych oraz inncyh substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa a Rzezba - prosze o POMOC cz.II + FOTKI

Następny temat

Znów SKORPION w mojej sypialni - HELP !!!

WHEY premium