SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

musze zrzucic 10kg do wakacji help!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
Siemka! potrzebuje pomocy;] mam ok184cm i waze okolo 90kg chce zrzucic 10kg do wakacji nie wiem czy da rade;] tak: silka odpada, mam w domu sztange 25kg i jakies hantelki sie zalatwi;p co mi radzicie??? PS. biegac moge a basen odpada:D HELP!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym rozpoczął od zaczerpnięcia wiedzy. A dokładniej: Kiedy się chudnie, co składa się na sukces, jak zdrowo chudnąć, jak trenować itd itp.
Masz odpowiedni sprzęt. Możesz nim wiele zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Dieta redukcyjna czyli taka ktorej bilans kaloryczny bedzie ujemny. Jednak zeby dokladnie to ustalic musialbys poczytac w dziale odzywianie i ewentualnei tam ulozona diete wlepic do poprawy zaznaczajac ze chodzi o redukcje.
Druga sprawa odnosnie aerobow ktore wykonuj jak najbardziej, bieg wskazany. Moze do tego rowerek stacjonarny i powinno byc okej.
Odnosnie treningu przyjdzie na to czas jak bedzie ulozna dieta.Bez niej niestety lekko nie bedzie.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
w wakacje biegalem 2miesiace i troche machalem hantelkami i sztanga zrzucilem 9kg;] mialem juz prawie 100kg ale sie wpore opamietalem:P w cwiczeniu mam przerwe okolo 2miesiace ale chce miec te80kg i jakis wyglad bo teraz blizej mi do zawodnika sumo niz jakiegos pudziana;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Bedzie okej jesli zastosujesz sie do powyzszych wskazowek. Jak bedzie dieta bedziemy ukladac trening pod sprzet jaki posiadasz.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ważna uwaga. Zrzuca się wagę a nie tłuszcz.
Zajrzyj do działu odchudzanie i poczytaj o wskazówkach dla odchudzających się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
za duzo tematow na forum moze za rok znajde:D

Zmieniony przez - hanys1988 w dniu 2008-01-29 18:13:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
https://www.sfd.pl/search.asp
Tutaj szukaj i nie powinno to zabrac calego roku.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26
cos widze ze pisanie diety bedzie bardzo trundne i skomplikowane:D jak bym mogl poprosic o pomoc bezie wdzieczny;] mam pytanie: czy samo ograniczenie jedzienia nie wystarzczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ważna jest ilość kalorii w diecie oraz to z czego pochodzą.
Więc samo ograniczenie nie.
W dziale odchudzanie doradzę/pomogę. Ale nie zrobie diety za Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
nie bo musisz kcal palic - zurzywac :) najlepiej poprzez ruch z 60-70wydolnoscia tlenowa ( czy jak to tam bylo.... przez fiziologei wszystko mi sie popieprzylo ) :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS - zi3lak

Następny temat

Trening podczas redukcji.

WHEY premium