SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moge dorzucic prolke i deczke

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2748
witam jestem w trakcie cyklu wsumie juz koncowka prop atomic 30ml 8week e2d npp atomic 6week 50-75e2d a wiec chcialem dorzucic 5 amp prolki i 3-5 ml deki nie wiem ile dokladnie:) koledze zostalo... ogolnie jestem zadowolony z efektow sila na duzy plus spalilem troche fatu tylko brakuje troche kg wiec nie wiem czy 5 prolki cos pomoze
wypowie sie ktos

nigdy nie dla slawy nigdy nie dla pieniedzy lecz dla tych ktorzy zyja na krawedzi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2748
ile tego tamoxu?? i czy po cyklu on cos pomoze? pozatym na bombie nie odczuwalem zadnego swedzenia w sutach

nigdy nie dla slawy nigdy nie dla pieniedzy lecz dla tych ktorzy zyja na krawedzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 928
taka iloscia niz nie zdzialasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 337 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3892
ćwiczysz klate chyba nie bardzo

ON :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2748
lece klate musowo przed cyklem bylem otluszczony chcialem zgubic fat wyszlo jak chcialem tylko teraz troche malo kg

nigdy nie dla slawy nigdy nie dla pieniedzy lecz dla tych ktorzy zyja na krawedzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Bez sensu nic ci to nie da. Skończ to i po przerwie zrób lepszą przemyślaną bąbkę

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chcesz to możesz przedłużyć cykl... ale to z wiekszymi ilościami towaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 79 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2748
przedluzyc czym????? zostal mi sam prop.. dokupic prolo tak z 10ml??/ moze skoncze cykl zrobie odblok clom hcg novedex axis i dorzuce kreatyne zeby troche wody nabrac

nigdy nie dla slawy nigdy nie dla pieniedzy lecz dla tych ktorzy zyja na krawedzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2425
przypuscmy ze bys lecial po 1ml decy week troche przymalo ze wczesniej szlo npp+ prop 500mg week i z 750mg testa i zrobi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
koncz cykl i nie kombinuj

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 395
Chyba troche gino przyatakowalo bo suty jak wentyle trzeba pilnować estrogenu na przyszly raz

Homo - Erectus
Specjalista od przywracania sprawności fajki "żeby noce były długie i upojne"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kończ cykl i chyba będziesz musiał tamoxifen kupić .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po cyklu (Prop+wino)

Następny temat

pierwszy strzał i problem

WHEY premium